P0

Sportas

„Dragūnas” namuose išskaptavo „Granitą”

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-10-10


Klaipėdos rankinio klubo „Dragūnas” rankininkai šeštadienį namų aikštelėje rezultatu 39:30 (20:14) nukovė varžovus iš Kauno – „Granitą-Karį”. Šių rungtynių rezultatas bus įskaitytas ir Baltijos rankinio lygos, ir Lietuvos rankinio lygos čempionatuose.

rkdragunas.lt nuotr.

Pamatą pergalei padėjo gana drausmingai sužaistas pirmasis rungtynių kėlinys.

Aikštelės šeimininkai nuo pirmų kėlinio minučių stengėsi rengti greitas atakas, siekdami įgyti persvarą – 6:4, 11:9, 16:9, 20:11. Kėlinio pabaigą geriau sužaidė „Granitas-Karys”, tačiau svečiams pavyko tik sumažinti atsilikimą – 20:14.

Antrajame kėlinyje kauniečiai stengėsi tirpdyti „Dragūno” atotrūkį, bet tai sunkiai sekėsi – 22:17, 29:23, 34:29. Paskutines penkias rungtynių minutes rezultatyviai užbaigė „Dragūnas”, sužaidęs atkarpą 5:1, ir užbaigęs rungtynes 9 įvarčių persvara – 39:30.

Po rungtynių „Dragūno” žaidėjas Tomas Valentukevičius teigė, kad buvo uždavinys stabdyti varžovų aukštaūgius.

„Buvome numatę, ką reikia daryti gynyboje – stabdyti „Granito“ aukštus metikus. Puolime žaidėme savo žaidimą. Su klaidomis, kaip ir kiekvienose rungtynėse, turime problemų, tikrai jų yra. Bet dirbame treniruotėse, stengiamės, kad jų būtų mažiau. Varžovai irgi darė klaidų, bet mums padėjo gynyba, keli perimti kamuoliai. Galbūt vėliau jau ir varžovai kiek pavargo, o mes pabėgome”, – sakė T. Valentukevičius.

„Granito-Kario” treneris Vaidotas Grosas pabrėžė, kad buvo ruoštasi visai kitokiam rungtynių scenarijui.

„Rezultatą vertiname neigiamai – minus devyni įvarčiai. Visiškai ne tam ruošėmės. Rungtynių pradžioje mūsų numatytam scenarijui koją pakišo susidarytų progų neišpildymas, tiksliau pasakius, iš šimtaprocentinių progų neįmesti įvarčiai. Su tokia komanda kaip „Dragūnas“ yra labai sunku žaisti. Kai juos paleidi į priekį ir leidi kontroliuoti rungtynių tempą, jie tai moka ir daug metų daro, pasidaro kelis įvartukus ir ramiai kontroliuoja rungtynes. Yra daug ką taisyti. Momentais, kai sužaidžiame taip, kaip darome treniruotėse, vaizdas tenkina, bet tai būna pavienės atakos ar dviejų trijų minučių atkarpa. Gynyba – labai blogai, praleisti 39 įvarčiai, gavome daug greitų įvarčių, bet nieko naujo „Dragūnas“ šiandien neparodė, tik tą, kam mes ruošėmės. Reikės žiūrėti vaizdo įrašą, analizuoti”, – komentavo V. Grosas.

STATISTIKA

„Dragūnui” po 7 įvarčius pelnė Gytis Šmantauskas ir Deividas Virbauskas, 6 (2 iš 7 m) įmetė Lukas Juškėnas, po 5 – Laurynas Simonavičius ir Gabrielius Virbauskas, 3 – Mykolas Lapiniauskas, po 2 – Benas Butkus ir Tomas Valentukevičius (1 iš 7 m), po 1 – Rokas Palskys (iš 7 m) ir Ignas Savičius.

„Granitui-Kariui” 10 įvarčių (3 iš 7 m) įmetė Tadas Bučinskas, po 6 – Paulius Šarkauskas ir Arminas Stankūnas (1 iš 7 m), 3 pridėjo Mantas Sturonas, po 2 – Martynas Giedraitis ir Karolis Grigas, 1 – Marius Kairys.


  2020-10-10

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt