P0

Koronavirusas, Svarbu

Koronavirusas: dar vienas atvejis Klaipėdos Respublikinėje ligoninėje

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-10-11


Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) informuoja, kad per šeštadienį Lietuvoje patvirtinti 160 koronavirusinės infekcijos (COVID-19) atvejai. Atvejai kaip ir penktadienį vėl patvirtinti visose dešimt šalies apskričių. 47 iš jų registruoti Šiaulių, 40 – Kauno, 39 -Vilniaus, 11 – Klaipėdos, po 5 Telšių, Panevėžio ir Marijampolės, po 3 Alytaus ir Tauragės bei du Utenos apskrityse.

Po kontakto su sergančiaisiais, epidemiologų vertinimu, užsikrėtė 110 asmenų. 48 asmenų užsikrėtimo aplinkybių specialistams nustatyti nepavyko. Epidemiologinių tyrimų metu nustatyta, kad asmenys išvykę į užsienį nebuvo, su patvirtintais COVID-19 atvejais nebendravo. Specialistai nagrinėja šių užsikrėtusiųjų maršrutus, tad statistika dar gali keistis, jei būtų rastos sąsajos tarp atskirų atvejų. Be to, vakar buvo patvirtinti du įvežtiniai atvejai iš Lenkijos ir Jungtinės Karalystės.

Uostamiestyje susirgo dar vienas Klaipėdos Respublikinės ligoninės darbuotojas. Šis atvejis nustatytas profilaktinio patikrinimo metu.

NVSC informuoja, kad Lietuvoje iš viso patvirtinti 6122 COVID-19 ligos atvejai, tebeserga 3220 asmenys, 2777 – pasveiko.


  2020-10-11

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt