P0

Kultūra

Kai jausmams priešintis beprasmiška

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-10-12


Kino klubas tęsia spalio mėnesio meilės temai skirtą kino juostų seriją ir šį trečiadienį kviečia į filmo „Kai mes abejojom“ (2020 m.) peržiūrą.

Tai  Annos Todd knygos „After. Kai mes susitikome“ 2019 metais dienos šviesą išvydusios ekranizacijos tęsinys.

Filmo režisierius Rogeris Kumble‘a yra tokių romantinių filmų kaip „Tik draugai“, „Koketės“, „Erotiniai žaidimai“ kūrėjas.

Filmas, nors skirtas jaunesnei auditorijai, susilaukė nemažos sėkmės ir tarp vyresnės publikos, išsiilgusios meilės ir tikrų žmogiškų santykių.

Vyras, dėl kurio Tesa paaukojo viską – draugus, mylintį vaikiną, mokslus, daug žadančią karjerą palieka ją ir ji supranta, kad jo, Hardino, gyvenime buvo tik žaisliukas.

Gavusi svajonių darbą tarptautinėje kompanijoje, Tesa pasineria į naują veiklą. Kruopšti, užsispyrusi ir patraukli darbuotoja greitai krenta į akis kolegai Trevorui. Jis žavus, sąmojingas, linksmas, patrauklus, turi viską, ko reikia, kad užsimegztų nauji, daug žadantys santykiai, bet… Supratęs, kad padarė didžiausią klaidą savo gyvenime, į Tesos gyvenimą vėl įsiveržia Hardinas, nepalikdamas jokių šansų naujiems jos ir Trevoro santykiams. Hardino atkaklumas, ryžtas,  seksualumas Tesą jaudina, kaitina vaizduotę, neleidžia užmigti…

Abejonės stumia atgal, bet priešintis beprasmiška…Nuodėmingų jausmų taip paprastai neužgniauši…

Filmas bus demonstruojamas šį trečiadienį, spalio 14 d.,18 val., Kultūros fabriko kino salėje (Bangų 5A).

 


  2020-10-12

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt