P0

Transportas

„Kautra” atsisakė dezinfekcinio skysčio: rado patikimesnį būdą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-10-12


Tarpmiestinių keleivių vežėja „Kautra”, ieškojusi būdų, kaip pagerinti transporto priemonių dezinfekavimo procesą, kad užtikrintų keleivių ir vairuotojų apsaugą nuo plintančių virusų, skelbia radusi patikimą sprendimą, kuris pakeis iki šiol atliekamą autobusų ir patalpų dezinfekavimo procesą į efektyvesnį ir greitesnį.

„Iki šiol autobusus dezinfekuodavome kruopščiai išpurkšdami saloną dezinfekciniu skysčiu. Tai viena iš bendrų sveikatos apsaugos ministerijos rekomenduojamų priemonių viruso plitimo prevencijai. Būdas veiksmingas, bet turint per 300 autobusų, reikalaujantis daug laiko”, – pranešime spaudai pažymi įmonės eismo tarnybos vadovas Alvydas Periokas.

Bendrovės atstovo teigimu, ieškant sprendimo, kuris leistų patikimai ir efektyviai dezinfekuoti ne tik transporto priemones, bet ir patalpas bei siuntų terminalus, reikėjo universalaus įrenginio. Toli ieškoti nereikėjo, tokį įrenginį rado Lietuvoje – tai tautiečių sukurtas specialus dezinfekavimo aparatas.

„Išbandėme įrenginį savo teritorijoje, pirmas įspūdis ir efektas geras. Rūkas pasiskleidžia po visą autobuso saloną per mažiau nei 10 sekundžių, taip dezinfekuodamas ne tik visus paviršius, bet ir orą jame”, – pasakojo A. Periokas, pridūręs, jog rūkui išsisklaidžius, autobusai prieš reisą yra išvėdinami.

Pasak „Kautros” atstovo, svarbus faktorius, renkantis įrenginį, buvo jo autorizacija ir sertifikavimas.

Įrenginys yra sertifikuotas sveikatos apsaugos ministerijos, tai garantuoja, jog jis yra saugus ir tinkamas naudoti.

Nuo šiol dezinfekcinių garų generatorius įmonėje pradedamas naudoti kasdieniniam autobusų bei patalpų dezinfekavimui.


Transporto straipsnių vidus kompas

2020-10-12

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt