P0

Spyglys

Konkrečiai prisidirbo*

Spyglys
2020-10-12


Spyglys mano, kad jaunasis Klaipėdos rajono liberalas Justas Ruškys, panoręs iškeisti savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo kėdę į gerokai minkštesnę Seimo rūmuose, smarkiai prisidirbo.

Pirma, vaikis sužinojo, kad yra gerokai skystesnis už žymųjį Petrą. Bet čia dar būtų pusė bėdos, nes ne bet kas gali Petrui prilygti.

Kur kas baisiau yra tai, kad Justas pasirodė esąs kietesnis už tiesioginį savo viršininką Artūrą, kuris irgi norėjo tos pačios Gargždams numatytos minkštos parlamentaro kėdės.

Na ir kaip dabar reikės dirbti, Justai, ką?

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2020-10-12

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt