P0

Spyglys

Patarimas Nerijui*

Spyglys
2020-10-12


Nors jaunasis Laisvės partijos kandidatas į Seimą Danės apygardoje Nerijus Vitkauskas ir buvo čia baisiai sunešiotas – liko tik šeštas, tačiau jis vis tiek jau yra be penkių minučių Seimo narys. Labai jau sunku Spygliui patikėti, kad nė vienas iš šešių aukščiau jo esančių į Seimą jau patekusių kolegų nelaimės antrame ture ir netimptels už dredų jaunojo kolegos į parlamentą.

Tad ta proga Spyglys turi nemokamą patarimą būsimam parlamentarui. Gerbiamas Nerijau, jokiu būdu nesekite kito liberalo, dabar jau be penkių minučių eksparlamentaro Gintaro Vaičekausko pavyzdžiu, kuris vardan politinės karjeros jau prieš ketverius metus atsisakė išskirtinės savo šukuosenos, o prieš dabartinius rinkimus dar labiau pakeitė jos stilių.

Aišku, čia ne politinių pažiūrų keitimas, bet akivaizdu, kad prie gero tikrai neveda.

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


2020-10-12

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt