P0

Spyglys

Planas chuliganas neišdegė*

Spyglys
2020-10-12


Per patį rinkimų kampanijos įkarštį mūsų miestelyje lyg grybų po lietaus buvo pridygę įvairiausio dydžio transporto priemonių su lipdukais, raginusiais palaikyti gydytoją Romaldą, gana neseniai patyrusį skaudų smūgį iš valstietiško kerzavo.

Gydytojas atrodė esąs tikras marketingo ir rinkodaros partizanas, bet paaiškėjo, kad visgi ne ant to užsirovė.

Po to, kai numetė vieną iš minėtųjų automobilių po pat savo konkurento Danės apygardoje, buvusio kariuomenės vado būstinės langais, gerbiamas gydytojas ėmė sulaukė ir antro skaudaus smūgio, tik šįkart ir konservatyvaus kariško kerzavo.

Kita vertus, daktaras dabar gali guostis bent jau tuo, kad dar stipriau tas pats kariškas kerzavas pauklėjo kažkada uoliu konservatoriumi buvusį Naglį. O anas juk elgėsi tikrai ne kaip koks marketingo partizanas – dėjosi vargšų gynėju, o sekdamas Seimo oligarchų pavyzdžiu pusę mūsų miestelio didžiuliais savo ir žmonos plakatais buvo užklojęs…

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


2020-10-12

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt