P0

Miestas, Svarbu

Klaipėda pradės šildymo sezoną (2)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-10-13


Uostamiesčio savivaldybė informavo, kad atsižvelgus į vėstančius orus bei artimiausių dienų orų prognozes nuspręsta Klaipėdoje pradėti šildymo sezoną.

Savivaldybės biudžetinės ikimokyklinio ir bendrojo ugdymo įstaigos bus pradėtos šildyti jau nuo trečiadienio, spalio 14-osios, o visame mieste šildymo sezonas prasidės diena vėliau – ketvirtadienį. Kada bus pradėtas šildyti konkretus daugiabutis, priklauso nuo pastato administratoriaus.

Pernai šildymo sezonas Klaipėdoje prasidėjo spalio 7 d., o biudžetines socialinių paslaugų ir ikimokyklinio ugdymo įstaigas šildyti pradėta dar anksčiau – nuo spalio 2 d.

Centralizuotą šilumą uostamiesčiui tiekiančios „Klaipėdos energijos” valdyba yra nustačiusi, kad spalį už šilumos kilovatvalandę reikės mokėti 3,52 ct be PVM. Tarifas yra 22,6 proc. didesnis nei rugsėjį, kai centralizuotai tiekiama šiluma naudojama tik karštam vandeniui gaminti, tačiau kartu jis yra 25,7 proc. mažesnis nei pernai spalį (4,74 ct/kWh).


  2020-10-13

  2 komentarai “Klaipėda pradės šildymo sezoną”

  1. AvatarPovilas (IP: 78.62.145.31)

   Butu gerai kad pradetu šildima.

  2. AvatarTuta (IP: 86.100.58.98)

   Kada klaipeda šildys dendrabucius? Salta drėgna, nors ten yra mažų vaikų ir juos reikia maudyt šaltam duše. Kada pajungsit šiluma?

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt