P0

Verslas

Tikrino Klaipėdos rajono įmones

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-10-14


Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Prevencijos skyriaus pareigūnai, kartu su Valstybinės mokesčių inspekcijos specialistais vykdė priemonę dėl galimų pinigų apskaitos pažeidimų.

Vienoje maisto prekių parduotuvėje Klaipėdos rajone, nuo jos atidarymo praėjus vos 20 minučių, pareigūnai nustatė net kelis pažeidimus – pirmą dieną dirbusi pardavėja pardavė alkoholio draudžiamu laiku ir neapskaitė gautų pinigų. Pradėta administracinė teisena – moteriai gresiančios baudos svyruoja nuo 20 iki 200 eurų. Ekonominės sankcijos bus taikomos ir įmonei. Tai jai bus jau nebe pirmas toks kartas.

Patikrinę Radailiuose veikiantį autoservis  pareigūnai nustatė, kad vienas darbuotojas paslaugas teikė be individualios veiklos pažymėjimo. Už tokį komercinės ar ūkinės veiklos tvarkos pažeidimą numatoma bauda nuo 390 iki 1100 eurų.


  2020-10-14

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt