P0

Verslas

Verslo konferencija apie Klaipėdos regiono plėtrą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-10-14


Spalio 15 d. 10 val. Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai rengia verslo konferenciją: „Klaipėdos regiono plėtojimas: tendencijos ir perspektyvos“.

Pasak rūmų generalinio direktoriaus Viktoro Krolio, renginys svarbus ne tik rūmams, kaip jo organizatoriams, bet ir verslo, valdžios atstovams. Anot jo, tik bendras visų dėmesys Klaipėdos regiono plėtrai būtų itin veiksmingas.

Skelbiama, kad konferencijos metu bus siekiama atsakyti į klausimus: kodėl vis dar nesame pirmasis investuotojų Lietuvoje pasirinkimas? Arba dar daugiau – gal tapome „likusia Lietuva“ ir stokojame didesnių ambicijų? Ir jei taip, kur glūdi šių procesų priežastys?

Konferencijos metu bus aptariamos investicijų ir plėtros galimybės Vakarų Lietuvoje, apžvelgiama regiono nekilnojamojo turto rinkos situacija. Klaipėdos miesto ir rajono atstovai pristatys investicijų ir plėtros planus, savo įžvalgomis dalinsis LEZ atstovas, SBA technologijų ir inovacijų parko investuotojas, „Lighthouse“ įkūrėjas bei kiti nekilnojamojo turto ekspertai.

Renginį apibendrins ekspertų diskusija „Klaipėdos regiono vieta Lietuvos NT žemėlapyje“. Diskusijos temą pristato ir moderuoja advokatų kontoros „SPC legal“ partneris, nekilnojamojo turto ir statybų srities grupės vadovas Povilas Karlonas.

Diskusijoje dalyvauja: Sandra Jovaišaitė UAB „Colliers International Advisors“ partnerė, tarpininkavimo departamento vadovė, UAB „Lighthouse asset management“ valdybos pirmininkas Šarūnas Butkus,  Klaipėdos rajono administracijos direktorius Artūras Bogdanovas, Klaipėdos miesto savivaldybės vyriausiasis patarėjas Ričardas Zulcas.

Atsižvelgiant į Sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijas, dalyvių skaičius ribojamas. Renginyje „gyvai“ dalyvaus apie 60 dalyvių.

Užtikrinant visų pageidaujančiųjų dalyvavimą, numatyta nuotolinė renginio transliacija. Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų, „Atvira Klaipėda“, „Klaipėda mes su tavim“, „Klaipėda gyvai“ feisbuko paskyrose.

Daugiau informacijos: www.kcci.lt.


  2020-10-14

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt