P0

Konsultacijos, Svarbu

Jei nešyla radiatoriai – kreipkitės į savo šildymo sistemų prižiūrėtoją

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-10-15


Centralizuotai šilumą Klaipėdos ir Gargždų miestams tiekianti AB „Klaipėdos energija“ šiomis dienomis sulaukia daugybės klientų skambučių, kurie klausia, kada mokymo įstaigose ir pas juos butuose pradės šilti radiatoriai.

Pranešama, kad bendrovės energetikai neturi jokių galimybių pagreitinti šilumos patekimą į namą, butus ar įstaigas. Kiekvienas namas turi savo šilumos punktą, kuriame esanti įranga „įsileidžia“ šilumą iš AB „Klaipėdos energija“ šilumos trasų. Daugiabučių namų šilumos punktus prižiūri ir aptarnauja ne AB „Klaipėdos energija“ specialistai, o namo administratoriaus pasamdyti šildymo sistemų prižiūrėtojai.

„Mūsų bendrovė gamina šilumą ir mes ją  nenutrūkstamai tiekiame visiems klientams. Tačiau jei šiluma nepasiekia jūsų buto ar įstaigos, vienintelė kliūtis yra pastato šildymo sistemų prižiūrėtojas“, – aiškino Antanas Katinas, AB „Klaipėdos energija“ generalinis direktorius.

Pagal artimiausių dienų orų prognozę, Klaipėdoje bus dar vėsiau, naktį temperatūra nukris  iki 1 laipsnio, bus lietinga. Kad šiluma greičiau pasiektų Jūsų namus, rekomenduojama susisiekti su namo administratoriumi ar šildymo sistemų prižiūrėtoju.  Kas aptarnauja namą, galima sužinoti internete .


  2020-10-15

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt