P0

Transportas

Ne visi geležinkelį kerta saugiai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-10-15


Ketvirtadienį Klaipėdos miesto bendruomenės ir Jūrų uosto policijos grupės pareigūnai kartu su Lietuvos transporto saugos administracijos inspektoriais tikrino, ar saugiai klaipėdiečiai naudojasi geležinkelio pervaža, esančia Stadiono gatvėje.

Vaikščioti bėgiais, kirsti juos neleistinose vietose draudžiama, todėl buvo stebima, kaip žmonės elgiasi, eidami per geležinkelį.

Nustatyti penki pažeidimai – keturi pėstieji ėjo per geležinkelį draudžiamose vietose. Už tai numatoma bauda nuo 60 iki 140 eurų.

Kadangi ketvirtadienį užfiksuoti pažeidėjai taisykles pažeidė pirmą kartą, todėl jie sumokėti turės po 30 eurų – pusę minimalios baudos. Nubaustas ir vienas automobilio vairuotojas, kuris nesegėjo saugos diržo ir neleistinai naudojosi mobiliuoju telefonu.

Pareigūnai per priemonę sulaikė ir vieną policijos ieškotą asmenį – 39 metų vyro pareigūnai ieškojo dėl anksčiau įvykdytos vagystės ir pasirodymo neblaiviam viešoje vietoje.


2020-10-15

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt