P0

Politika

Izoliavęsi rinkėjai pakartotinio balsavimo metu kviečiami registruotis balsuoti namuose

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-10-16


Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) kviečia rinkėjus, kurie dėl COVID-19 pandemijos yra izoliavęsi ir kurių saviizoliacija truks iki spalio 25 d. (imtinai), registruotis balsuoti namuose.

Prašymus balsuoti namuose galima pateikti skambinant trumpuoju informacijos apie rinkimus teikimo numeriu 1855 arba užpildžius specialią prašymo formą siunčiant ją el. paštu balsuok@vrk.lt. Prašymo balsuoti namuose formą galima parsisiųsti ČIA.

Registruojantis balsavimui namuose prašoma pateikti tikslius asmens ir buvimo izoliacijoje vietos duomenis: vardą, pavardę, asmens kodą, tikslų saviizoliacijos adresą bei savo telefono numerį.

Jeigu žmogus izoliuojasi ne tuose namuose, kuriuose yra deklaravęs savo gyvenamąją vietą, prašymo balsuoti namuose formą prašoma pateikti iki spalio 20 d. (imtinai).

Jeigu izoliacija yra tuose pačiuose namuose, kuriuose ir deklaruota gyvenamoji vieta, prašymą balsuoti namuose galima pateikti iki spalio 21 d. (imtinai).

Balsavimo vietų sąrašas tik izoliacijoje esantiems rinkėjams žadama paskelbti artimiausiu metu.

Saviizoliacijoje esantiems rinkėjams, grįžusiems iš užsienio arba turėjusiems kontaktą su COVID-19 sergančiais asmenimis, bus suteiktas leidimas iki 2 val. palikti izoliacijos vietą ir bus sudarytos galimybės atvykti į išankstinio balsavimo vietą.

Norintiems balsuoti šiose vietose, skirtose išimtinai saviizoliacijoje esantiems rinkėjams, išankstinės registracijos nereikia – pakaks su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, dėvėti nosį ir burną dengiančią apsaugos priemonę ir turėti asmeninį rašiklį. Atvykstant į šias balsavimo vietas nebus svarbi ir rinkėjo deklaruota gyvenamoji vieta.

Kilus klausimų, VRK prašo skambinti trumpuoju informacijos teikimo numeriu 1855.


  2020-10-16

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt