Koronvirusas nesitraukia: Klaipėdos apskrityje – 42 nauji atvejai

Koronavirusas, Svarbu

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) informuoja, kad per praėjusią parą Lietuvoje ir vėl patvirtinti daugiau nei 200 (228) užsikrėtimų COVID-19.  66 iš jų registruoti Vilniaus, po 42 – Kauno ir Klaipėdos apskrityse. Dar 27 atvejai fiksuoti Šiaulių, 22 Panevėžio, po 10 – Marijampolės ir Telšių bei 5 Tauragės ir 4 Alytaus apskrityse.

Po kontakto su asmenimis, kuriems patvirtintas koronavirusas, epidemiologų vertinimu, praėjusią parą užsikrėtė 174 asmenys. Tuo metu 53 asmenų užsikrėtimo aplinkybių specialistams nustatyti nepavyko.

126 atvejai siejami su protrūkiais, daugiausia jų – ugdymo bei gydymo ir slaugos įstaigose. 3 COVID-19 atvejai susiję su Kretingos kultūros centro Kartenos skyriumi.

NVSC praneša, jog praėjusią parą Lietuvoje registruotas 113-asis mirties dėl koronaviruso infekcijos atvejis. Mirusysis – Šiaulių apskrities gyventojas, priklausęs 90-99 metų amžiaus grupei ir turėjęs gretutinių ligų.

Klaipėdos universitetinės ligoninės infekcinių ligų korpuse šiuo metu iš viso gydoma 18 sergančiųjų COVID-19 pacientų. 14 iš jų gydomi skyriuje, 6 taikoma deguonies terapija. Visų pacientų sveikatos būklės patenkinamos. Keturi pacientai gydomi reanimacijos skyriuje, vienam taikoma dirbtinė plaučių ventiliacija.

Šiuo metu Lietuvoje iš viso patvirtinti 7269 COVID-19 ligos atvejai, tebeserga 4025 asmenys, 3097– pasveiko.

Kitą savaitę į posėdį rinksis Klaipėdos ekstremalių situacijų komisijos nariai, kurie žada spęsti dėl griežtesnių ribojimų uostamiestyje, čia kasdien fiksuojant augantį susirgimų skaičių.

5 Comments

 1. baisu

  jau ir poliklinika

  Reply
 2. Artūras

  Neinformatyvu visiškai. Perrašyta bendra Lietuvos suvestinė. Neprofesionalu

  Reply
  • ezys

   Nera tasko sakinio gale – atgailaukite dabar viesai 🙂

 3. Anonimas

  Didelė problema – Klaipėdoje vėl pilni autobusai, apie atstumo laikymąsi juose negali būti nei kalbos. Ypač kai prilipa būrys vaikų. Uždaryti turbūt reikėtų mokyklas, o jau visokias naktines girdyklas- bardakus tai tikrai. Sveikata svarbiau už lachudrų šėlones.

  Reply
 4. Kiek Klaipėdoje?

  Tai kiek Klaipėdoje konkrečiai? Iš 42 atvejų apskrityje? Per mažai informacijos!

  Reply

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Fotoreportažai, Sportas

„Neptūnas“ 50 minučių trileryje įveikė „Žalgirį“

Įsibėgėjusio Klaipėdos „Neptūno“ įspūdingo grožio trileryje, trukusiame 50 minučių, trečiadienį nesustabdė ir Kauno „Žalgiris“. Georgios Vovoro kariauna gausiai susirinkusių uostamiesčio ...
2024-04-17
Skaityti daugiau

Renginiai

Ketvirtadienį Klaipėdoje

KKKC PARODŲ RŪMAI (DIDŽIOJI VANDENS G. 2) 11 val. Meno ketvirtadieniai senjorams. Susipažinsite su dailininke Liuda Liaudanskaite, kuri dalinsis savo ...
2024-04-17
Skaityti daugiau

Regionas

Prokuratūros ieškiniai - dar dviem Kretingos politikams

Plungės apylinkės teismo Kretingos rūmai pranešė, kad sulaukė dar dviejų Klaipėdos apygardos prokuratūros civilinių ieškinių 2019-2023 metų kadencijos Kretingos rajono ...
2024-04-17
Skaityti daugiau

Kultūra

Kviečia Nacionalinė bibliotekų savaitė

Balandžio 23–29 dienomis Lietuvos bibliotekininkų draugija tradiciškai organizuoja Nacionalinę Lietuvos bibliotekų savaitę. Tai – svarbiausia metų savaitė visoms šalies bibliotekoms, ...
2024-04-17
Skaityti daugiau

ELTA

Lietuvos karo laivas dalyvauja tarptautinėje operacijoje Baltijos jūroje

Lietuvos kariuomenė (LK) praneša, jog nuo pirmadienio Lietuvos karo laivas „Skalvis“ dalyvauja Baltijos jūroje vykstančioje tarptautinėje sprogmenų paieškos ir naikinimo ...
2024-04-17
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This