P0

Kultūra

Klaipėdoje – paroda „Šiuolaikinis Latvijos plakatas“

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-10-19


Vilniaus dailės akademijos Klaipėdos fakultete spalio 15 – lapkričio 30 dienomis veika paroda „Šiuolaikinis Latvijos plakatas“.

Parodoje bus eksponuojami 2016-2018 metais sukurti plakatai. 2018 m. ji  bendromis estų ir latvių pastangomis buvo surengta Rygoje, 2019 metų gruodį  perkelta į Vilnių ir eksponuota Užupio meno inkubatoriaus Kalno galerijoje.

Pranešime žiniasklaidai skelbiama, kad latvių plakatai nėra dažni mūsų parodų salių svečiai – paskutinį kartą kaimynų kūrybą išvydome beveik prieš 30 metų. Tad dabar galime naujai atrasti šį žanrą ir išsiaiškinti, kas šiandien slypi latvių kūrėjų galvose ir kaip tai išreiškiama.

Iš viso bus eksponuojama 100 kultūrinių, socialinių ir reklaminių plakatų, kuriuos sukūrė trisdešimt trys skirtingų kartų autoriai.

Parodos rengimą Klaipėdoje remia Vilniaus dailės akademijos Klaipėdos fakultetas.

Parodą rengia HGDF (Hapsalu grafinio dizaino festivalis). Tai yra nepriklausoma kūrybinė organizacija, daugiausiai dėmesio skirianti grafinio dizaino vystymui, autorių kūrybos pristatymui bei grafinio dizaino populiarinimui.  Jo parodas remia Estijos kultūros fondas, Hapsalu miestas ir Estijos grafikos dizainerių asociacija.

Paroda Daržų g. 18 veiks darbo dienomis nuo 9 iki 18 val.


  2020-10-19

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt