P0

Koronavirusas

„Maxima“ Klaipėdos ir Kretingos rajonuose nemokamai dalins kaukes (6)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-10-21


Vyriausybei trečiadienį paskelbus karantiną dar dvylikoje savivaldybių, prekybos tinklas „Maxima“ visą šį laikotarpį apsiperkantiems šiuose regionuose esančiose parduotuvėse, nemokamai suteiks vienkartinę apsauginę veido kaukę.

Spalio 26 d. karantinas bus įvedamas Klaipėdos rajono, Kretingos rajono, Elektrėnų, Joniškio rajono, Jurbarko rajono, Kelmės rajono, Marijampolės, Pasvalio rajono, Plungės rajono, Skuodo rajono, Šiaulių rajono ir Švenčionių rajono savivaldybėse. Taip pat pratęstas karantinas Raseiniuose.

Kaukės pirkėjams bus išskiriamos „Maximos“ informacijos kasose. Mažesnėse parduotuvėse, kuriose informacijos kasų nėra, kaukės bus dalijamos vienoje iš įprastų kasų. Kaukės bus dalijamos tol, kol savivaldybėse galios karantinas.


  2020-10-21

  6 komentarai “„Maxima“ Klaipėdos ir Kretingos rajonuose nemokamai dalins kaukes”

  1. Geriau iš apsauginio rankų,o jei bus padėtos tai pensininkai vienu sykiu visas pasiims,kaip maišelius parduotuvėje🤗

   • Tai ir matosi, kai toks veikejas kaip tu eina su prasmirdusia ir jau purvina kauke. Ateina i kirpykla, turi ji kirpti, o jam ant ausu purvina kauke kabo. Slykstyne!

  2. Tai reikės dar eiti ir patiems prašytis tų kaukių? Jos turi būti dalinamos prie įėjimo, o ne kad patys dar eitų ieškoti kur čia galima gauti. Dauguma, ypač vyresnio amžiaus asmenų, nebus net girdėję apie tokią galimybę, tai tie, kuriems labiausiai ir reikia jų, taip ir liks negavę. Akcija tik dėl akių, o ne kad realiai naudos būtų.

   • Apsauga prie įėjimų būna, maža problema padalinti. Arba galima sudėti prie įėjimo kur dezinfekcinis ir vienkartinės pirštinės būna padėtos, kam reikės, tas pasiims.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt