P0

Regionas

Už melagingą pranešimą – 200 eurų bauda

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-10-21


Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Imuniteto valdybos pareigūnai gavo dar vieną pranešimą apie tai, jog šių metų liepos mėnesį 30- metis Kretingos rajono gyventojas, paskambinęs Bendruoju pagalbos centro (BPC) telefonu, melavo.

Jis teigė esą prieš kelias dienas jį sumušė policijos pareigūnai ir reikalavo, kad pareigūnai atvyktų ir užfiksuotų įvykį. Tačiau tikslinant pranešimo aplinkybes nustatyta, kad minėto piliečio policijos pareigūnai nemušė, o į BPC jis skambino žinodamas, kad jokia pagalba jam nereikalinga.

Todėl dėl minėtų piliečio veiksmų buvo surašytas administracinio nusižengimo protokolas ir kretingiškiui paskirta 200 eurų bauda.

Imuniteto valdybos pareigūnai įspėja, kad siekdami užtikrinti visų policijos pareigūnų saugumą, apginti jų garbę bei orumą, į bet kokius mėginimus nederamai paveikti policijos sistemos darbuotojus reaguos principingai – piliečiai, pasipriešinę teisėtiems pareigūnų nurodymams, įžeidę juos raštu ar žodžiu, arba sukėlę fizinį skausmą, atsakomybės neišvengs ir bus nubausti įstatymo numatyta tvarka.

 


  2020-10-21

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt