P0

Koronavirusas, Svarbu

Lietuvoje – 442 koronaviruso atvejai, 45 jų – Klaipėdos apskrityje (2)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-10-23


Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) informuoja, kad per ketvirtadienį Lietuvoje patvirtinti 442 koronavirusinės infekcijos (COVID-19) atvejai, 45 jų – Klaipėdos apskrityje.

215 atvejų registruota Vilniaus, 72 – Kauno, 45 – Klaipėdos, 41 – Šiaulių, 25 – Panevėžio, 24 -Telšių, 10 – Marijampolės, 7 – Tauragės ir 3 – Utenos apskrityse.

168 atvejai, šiuo metu turimais duomenimis, siejami su protrūkiais.

5 atvejai Klaipėdos apskrityje siejami su protrūkiu Palangos reabilitacijos ligoninėje, 3 – su Klaipėdos miesto poliklinika, vienas – su Respublikinės Klaipėdos ligoninės Skuodo filialu.

Taip pat 4 atvejai, registruoti Klaipėdos apskrityje, epidemiologų vertinimu, yra susiję su protrūkiu Skuodo rajono Lenkimų miestelyje. Dar 2 atvejai siejami su židiniu Kartenos mokykloje-daugiafunkciame centre.

Taip pat registruotas naujas židinys Šilutės rajono savivaldybės administracijoje – čia infekcija vakar patvirtina dviem darbuotojams.

NVSC praneša, kad praėjusią parą Lietuvoje registruotas 126-asis mirties nuo COVID-19 atvejis. Mirusysis – Šiaulių apskrities gyventojas. Asmuo priklausė 80-89 metų amžiaus grupei, turėjo gretutinių susirgimų.

Šiuo metu Lietuvoje COVID-19 liga serga 4956 asmenys, 240 jų – Klaipėdos mieste.

Penktadienį vykusios spaudos konferencijos metu sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga pareiškė, kad dauguma didžiųjų savivaldybių nuo pirmadienio gali patekti į raudoną sąrašą. Tokios savivaldybės turėtų skelbti lokalų karantiną. Jis nuo pirmadienio jau yra paskelbtas Klaipėdos ir Kretingos rajonuose.


  2020-10-23

  2 komentarai “Lietuvoje – 442 koronaviruso atvejai, 45 jų – Klaipėdos apskrityje”

  1. AvatarTikslinkit (IP: 81.7.91.14)

   Klaipėdos apskritis: parašyti 17 atvejų, kur. Bent vietovė, kad būtų galima orientuotis. Ir visi ne pačioje Klaipėdoje. O kur atvejai mieste?
   Atvirai Klaipėdai: Nacionalinis visuomenės sveikatos centro departamentas Klaipėdoje veikia, negi sunku paklaust?

   • Palmira MartinkienėPalmira Martinkienė (IP: 86.100.64.138)

    Niekas daugiau duomenų NETEIKIA

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt