P0

Sportas, Svarbu

Pirmasis COVID-19 atvejis – ir „Neptūne“: komanda privalo izoliuotis (papildyta) (1)

Virginija Spurytė

Virginija Spurytė
2020-10-23


Koronavirusas neaplenkė ir Klaipėdos krepšinio klubo „Neptūnas“. Penktadienį priešpiet paaiškėjo, kad COVID-19 liga susirgo vienas iš krepšininkų.

Martyno Vainoriaus nuotr.

„Kol kas nenorime viešinti, kas yra užsikrėtęs, bet tai yra žmogus iš komandos. Visi išsitirsime ir tada žiūrėsime, kas ir kaip“, – „Atvirai Klaipėdai“ teigė „Neptūno“ komunikacijos vadovė Agnė Žilevičiūtė.

Ji vėliau patikslino, jog krepšininkas jautė gripui būdingus simptomus – pakilo temperatūra, skaudėjo gerklė, laužė kaulus. „LKL yra pateikusi nurodymu, kad simptomus jaučiantis asmuo tyri išsitirti. Mūsų komandos žmogus pasidarė koronaviuso tyrimą ir atsakymas buvo teigiamas”, – pasakojo A. Žilevičiūtė

Visa krepšinio komanda – tiek krepšininkai, tiek žaidėjai penktadienį priešpiet vyko į „Antėjos“ kliniką, kad jiems būtų atliktas koronaviruso testas. Išsitirti vyko ir „Neptūno“ komunikacijos vadovė bei specialistė iš Marketingo skyriaus, nes abi jos ketvirtadienį kontaktavo su užsikrėtusiu asmeniu.

„Savo iniciatyva važiuojame tirtis privačiai, kad viskas vyktų kuo greičiau, kad visa susidariusi situacija kuo greičiau paaiškėtų. Testų rezultatus tikimės gauti per parą. Kitą savaitę darysimės pakartotinius testus. Tokia yra tvarka, kad reikia atlikti ne vieną testą. Tikėtina, kad visi dvi savaites būsime saviizoliacijoje. Viskas priklausys nuo pirmojo testo rezultatų, nes dabar lyg yra kažkokios naujos saviizoliacijos tvarkos. Tiesą sakant, viskas taip nauja ir šviežia, kad šiokia tokia suirutė pas mus. Bet pirmiausia visiems reikia išsitirti“, – kalbėjo A. Žilevičiūtė.

„Neptūnas“ šeštadienį išvykoje turėjo žaisti LKL rungtynes su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“. Šios rungtynės nukeliamos. Veikiausiai kol kas neįvyks ir rungtynės su „Žalgiriu“, nes LKL protokole numatyta, kad visa komanda, kurioje nustatomas koronavirusas, turi 14 dienų būti izoliacijoje.

„Taip, LKL nurodymai ir tokie ir mes privalome jų laikytis. Tačiau norime sulaukti visos komandos tyrimo rezultatų. Jei jie bus geri, su LKL bandysime derėtis, kad komandai bent treniruotis leistų. Visai komandai iškristi iš gyvenimo 14 dienų yra labai daug, todėl su LKL bandysime ieškoti kompromiso”, – teigė „Neptūno” komunikacijos vadovė.

Penktadienio vakare LRT pranešė, jog koronvirusas patvirtintas ir antram „Neptūno” krepšininkui.


  2020-10-23

  Vienas komentaras apie “Pirmasis COVID-19 atvejis – ir „Neptūne“: komanda privalo izoliuotis (papildyta)”

  1. Avatarvsd (IP: 85.232.133.52)

   tai jis gripu ir susirgo, bet nurašys ant koronos

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt