P0

Konsultacijos

Konkursai į valstybės tarnybą dėl karantino nesustos

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-10-24


Valstybės tarnybos departamentas informuoja, kad 12-oje savivaldybių, kuriose įvestas karantinas, valstybės tarnautojų konkursai ir pakaitinių atrankos nėra stabdomi.

Karantinas nuo spalio 26 d. iki lapkričio 9-osios skelbiamas Elektrėnų, Joniškio rajono, Jurbarko rajono, Kelmės rajono, Klaipėdos rajono, Kretingos rajono, Marijampolės, Pasvalio rajono, Plungės rajono, Skuodo rajono, Šiaulių rajono, Švenčionių rajono savivaldybėse, taip pat iki lapkričio 6 d. pratęsiamas Raseinių rajono savivaldybėje.

Dalyje savivaldybių, kurių konkursuose nėra daug pretendentų ir kurios turi galimybę užtikrinti saugias sąlygas pretendentams ir komisijos nariams, konkursai ir atrankos vyks pačiose įstaigose, kai Valstybės tarnybos departamento komisijos nariai jungsis nuotoliniu būdu, o pretendentai atvyks į įstaigas. Dalis įstaigų nusprendė organizuoti nuotolinius konkursus ar atrankas. Apie tai pretendentai bus informuoti asmeniškai per Valstybės tarnybos valdymo sistemos (VATIS) savitarną.

Primenama, kad konkursui vykstant gyvai pretendentai, kurie dėl svarbių priežasčių (liga, teigiamas COVID-19 testo rezultatas, saviizoliacija, komandiruotė, šiuo metu gyvena ar dirba užsienyje) negali atvykti į konkursą ar atranką, gali teikti prašymą dalyvauti nuotoliniu būdu. Tai padaryti reikia likus 3 darbo dienoms iki pretendentų vertinimo komisijoje dienos. Šia galimybe jau pasinaudojo ne vienas saviizoliacijoje esantis pretendentas.

Valstybės tarnybos departamentas, centralizuotai organizuojantis konkursus ir atrankas į valstybės tarnybą, prašo pretendentų, nusprendusių nebedalyvauti konkurse ar atrankoje, atsiimti pateiktus prašymus iki pretendentų vertinimo komisijoje vertinimo dienos. To prašoma tam, kad konkursų ir atrankų komisijos galėtų optimaliai išnaudoti savo pajėgumus ir atranka į valstybės tarnybą šiuo sudėtingu metu vyktų be trikdžių. Atsiimti prašymą galima per VATIS savitarną.


  2020-10-24

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt