P0

Kriminalai ir nelaimės

Vagių grobis – kompiuteris ir pinigai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-10-24


Vienas klaipėdietis pasigedo daugiau nei 7 tūkst. eurų, kitas – kompiuterio. Vagių ieško Klaipėdos policijos pareigūnai.

Klaipėdos apskrities vyriausiame policijos komisariate tik penktadienį gautas pranešimas, kad prieš tris dienas pastebėta, jog iš Kauno gatvėje esančio buto spintelės dingo 7,4 tūkst. eurų.

Penktadienį apie 18 val. pranešta, jog iš automobilio „Audi A6“, kuris stovėjo Šilutės plente, prekybos centro automobilių stovėjimo aikštelėje, bagažinės yra pavogtas nešiojamasis kompiuteris „Asus Vivobook“, kuprinė ir dokumentai. Žala – 315 eurų. Abiem atvejais pradėti vagysčių tyrimai.


  2020-10-24

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  NAUJAUSI STRAIPSNIAI
  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt