P0

Kriminalai ir nelaimės

Į areštinę – dėl iš kišenės iškritusių miltelių

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-10-25


Savaitgalį į Klaipėdos regiono pareigūnų rankas papuolė du jauni vyrai. Vienas jų problemų prisidarė dėl narkotikų, kitas – dėl alkoholio.

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį, apie 4.45 val., Danės gatvėje esančiame bare apsaugos darbuotojas pastebėjo, kad vienam lankytojui iš kelnių kišenės iškrito plastikinis maišelis su baltos spalvos milteliais, galimai, narkotine medžiaga. Iškviesti policijos pareigūnai sulaikė ir į areštinę uždarė 26 metų vyrą. Pradėtas tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.

Tą pačią naktį apie 3.40 val. Kretingoje, Melioratorių g. ir Žemaitės al. sankryžoje, pareigūnai pastebėjo nuo kelio į griovį nuvažiavusį automobilį „BMW 530“. Paaiškėjo, jog automobilio nesuvaldė ir nuo kelio nuvažiavo 30-metis, kuris buvo girtas. Jam nustatytas 1,56 prom. neblaivumas.


  2020-10-25

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt