P0

Spyglys

Gargždų rajonas, Gražuliai ar Gražuliukai?* (1)

Spyglys
2020-10-26


Dar neseniai Klaipėdos rajono savivaldybė organizavo vietinį referendumą, norėdama gauti gyventojų pritarimą vadintis Gargždų savivaldybe. Esą sarmata Klaipėdos vardą naudoti. Tuomet paaiškėjo, kad dauguma žmonių nori gyventi Klaipėdos, o ne Gargždų vardo rajone.

Dabar jau Klaipėdai sarmata, kad rajonas jos vardą naudoja. O ir paties rajono žmonės, Petrui Gražuliui eilinį kartą laimėjus rinkimus į Seimą, reikalauja rengti kitą referendumą, – dėl rajono pervadinimo Gražulyne, Gražuoliukais, Gražgargždais ir panašiai.

Spyglio duomenimis, tam jau pritaria ir Klaipėdos miesto ir Klaipėdos rajono valdžios, – retas atvejis, kai interesai sutampa. Tad referendumas įvyks per Šv. Kalėdas.

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2020-10-26

  Vienas komentaras apie “Gargždų rajonas, Gražuliai ar Gražuliukai?*”

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt