„Klaipėda Seime bus atstovaujama stipriau nei kada nors anksčiau“ (1)

Politikų tribūna
Avatar photoAtvira Klaipėda
2020-10-26

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos (TS-LKD) Klaipėdos skyriaus pirmininkas Arvydas Pocius partijos kandidatų sėkmę Seimo rinkimų antrajame ture įvardija kaip nuoseklaus darbo rezultatą, kurį pastebėjo ir įvertino rinkėjai.

Martyno Vainoriaus nuotr.

A. Pocius įveikė Lietuvos Respublikos Liberalų sąjūdžio atstovą Saulių Budiną Danės vienmandatėje apygardoje. Pergalę Baltijos vienmandatėje apygardoje iškovojo ir kitas TS-LKD kandidatas – Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos narys Audrius Petrošius.

A. Pocius įsitikinęs, kad didelės politinės ir darbo valstybei patirties bei jaunystės ir veržlumo derinys padės daug stipriau atstovauti Klaipėdos miestui ir jo žmonėms naujos kadencijos Seime.

„Klaipėdos, vienintelio Lietuvos uostamiesčio, svarba ir ekonominis svoris yra didžiulis, tačiau paramos Seime ir Vyriausybėje sprendžiant miestui ir regionui svarbias problemas ne visada buvo jaučiamas. Neabejoju, kad sutelkę jėgas sustiprinsime klaipėdiečių balsą ir pateisinsime jų lūkesčius. Klaipėda bus atstovaujama stipriau negu kada nors anksčiau“, – pranešime cituojamas A. Pocius.

Nors kitiems dviem kandidatams – Kęstučiui Navickui ir Arūnui Barbšiui nepavyko iškovoti pergalės Marių bei Pajūrio vienmandatėse rinkimų apygardose, jų pasirodymą rinkimuose TS- LKD Klaipėdos skyriaus pirmininkas vadina stipriu.

„Dėkoju visiems žmonėms, kurie pademonstravo didelį pasitikėjimą mūsų kandidatais. Tai rodo, kad labai daug klaipėdiečių ir pajūrio gyventojų nori permainų – tvirtos ir prognozuojamos valdžios, realių permainų, kitokios – solidžios ir nuoseklios politikos, grįstos pasitikėjimu ir sutarimu – to Lietuvai dabar labiausiai reikia. Didžiulė padėka visai komandai, būriui nuostabių žmonių, kurie talkino rinkimų kampanijos metu ir ženkliai prisidėjo prie pergalės“, – sako A. Pocius.

Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos TS-LKD frakcijos pirmininkas Aidas Kaveckis teigia, kad į Seimą išėjus frakcijos nariui Audriui Petrošiui, nors ir sumažėjusi frakcija išliks tokia pati aktyvi kaip iki šiol.

„Audrius labai sustiprino frakciją. Per šį neilgą laiką, kol dirbome kartu miesto Taryboje, jis įrodė, kad supranta savo kaip tautos išrinkto atstovo pareigas ir sugeba dirbti. Jis puikiai atstovavo klaipėdiečiams, sprendė jų problemas, aktyviai bendravo ir palaikė nuolatinį abipusį
ryšį. Turėdami tokį stiprų jauną politiką Seime mes, Klaipėdoje, labai džiaugiamės. Tikiu, kad lygiai taip pat aktyviai ir atsakingai jis dirbs naujosios kadencijos Seime“, – teigia A. Kaveckis.

Žymos: | |

Komentarai (1):

Įrašo “„Klaipėda Seime bus atstovaujama stipriau nei kada nors anksčiau“” komentarų : 1

  1. Mykolas parašė:

    Ta nuotrauka- užrašas ant lentos neatitinka tikrovės. Jau greitai bus metai kaip Klaipėdoje nebėra TS_LKD sueigos su keliais skyriais. Sumažejo sueigos skyrių narių ne dešimtimis o šimtu ir daugiau. Todėl partijos valdžia panaikino SUEIGOS pavadinimą ir beliko tik Klaipėdos TS_LKD skyrius su pasyviu pirmininku… Tai įrodo ir tai, kad jis nepranešė AK kad reiktų tokį užrašą-nuotrauką išimti …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Politika

Konservatoriai Klaipėdos vienmadatėse rokiruoja ir meta vilnietį

Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų Taryba sekmadienį patvirtino kandidatus šešiasdešimt keturiose Seimo vienmandatėse apygardose. Teigiama, kad likusios septynios Seimo ...
2024-06-16
Skaityti daugiau

Politika, Svarbu

Klaipėdos mero vienvaldystei Finansų komitetas nepritarė

Arvydo Vaitkaus užgaidai vienasmeniškai priimti galutinį sprendimą dėl Klaipėdos kultūros magistrų vardų skaičiaus ir suteikimo nepritarė trečiadienį posėdžiavęs miesto Tarybos Finansų ...
2024-06-13
Skaityti daugiau

Spyglys

Leonas Makūnas - dezinformatorius?*

„Tavo metuose susilaikymas jau nebėra dorybė, nebėra vertybė”, – taip Miesto ūkio ir aplinkosaugos komiteto posėdžio metu trečiadienį pašiepė Vidmantas ...
2024-06-12
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This