P0

Miestas

Kapus ragina aplankyti iki savaitgalio

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-10-28


Klaipėdos miesto savivaldybė ragina gyventojus kapinių lankymo neatidėti lapkričio 1 – 2 dienoms, o pagal galimybes skirti tam bet kurią kitą šios savaitės dieną, kad būtų sumažinta užsikrėtimo koronaviruso infekcija rizika bei išvengta eismo spūsčių keliuose.

„Šiemet dėl pasaulinės pandemijos jau buvo daug pirmųjų kartų, kai kažką darėme ne taip, kaip visada iki šiol. Daug kartų kvietėme likti namuose, vengti nebūtinų kelionių, artimų kontaktų, saugoti save ir kitus žmones. Suprasdami, kaip svarbu yra pagerbti mirusiųjų atminimą, klaipėdiečių prašome pagal galimybes kapinių lankymą suplanuoti iš anksto ir lankyti kapus ir kitomis dienomis, ne tik lapkričio 1 ar 2 d. Ne kartą įrodėme, kad mokame būti atsakingi, bet dabar situacija yra dar sudėtingesnė, todėl turime būti ypač budrūs – negalime leisti sau atsipalaiduoti ir nepaisyti klastingo viruso, kuris neaplenkia ir kapinių“, – pranešime cituojamas Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas.

Lapkričio 1 ir 2 d. į kapines įvažiuoti nuo 8 iki 12 val. bus leidžiama tik neįgaliesiems, turintiems pažymėjimus.

Nuo spalio 28 d. iki lapkričio 2 d., siekiant išvengti  transporto spūsčių prie Joniškės ir Lėbartų kapinių vartų, keičiama transporto eismo tvarka.

Klaipėdiečiai kviečiami naudotis visuomeniniu transportu, kuris kursuos kas 5 – 7 min. ir veš iki pat kapinių. Kartu perspėjama, kad keleiviai gali nebūti įleisti į autobusą – taip gali nutikti, jeigu atskiruose reisuose keleivių bus per daug, kad būtų galima užtikrinti atstumus tarp jų. Tad rekomenduojama rinktis mažiau apkrautus autobusų reisus (iš miesto – iki 9.30 val. arba po 14 val.), taip pat naudotis papildomais proginiais 111-uoju ir 99-uoju maršrutais. Šių ir įprastų maršrutų tvarkaraščiai yra paskelbti čia.

Popierinių bilietų autobusuose vairuotojai nuo trečiadienio nebepardavinėja. Transportininkai prašo naudotis elektroniniu bilietu arba popierinius bilietus įsigyti spaudos kioske.


  2020-10-28

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt