P0

Miestas

Pareigūnai priminė, kad dėvėti kaukes viešose vietose jau privalu

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-10-28


Spalio 28 dieną, trečiadienį, Klaipėdoje įsigaliojo karantino režimas, todėl Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Prevencijos skyriaus pareigūnai tikrino, kaip laikomasi nurodymo viešose vietose tinkamai dėvėti apsaugines veido kaukes, nesibūriuoti ir laikytis saugaus 2 metrų atstumo.

Pranešime žiniasklaidai pranešama, kad prevencinės priemonės surengtos trijose uostamiesčio turgavietėse – Senajame, Naujajame ir Tilžės turguose.

Dėl nurodymų nevykdymo prevenciškai įspėti tik 8 žmonės. Baudų šiandien pareigūnai dar neskyrė, tačiau primena, kad Administracinių nusižengimų kodekse už privalomų nurodymų nesilaikymą fiziniams asmenims numatoma bauda yra nuo 500 iki 1500 eurų, o juridiniams – nuo 1500 iki 6000 eurų.

Su klaipėdiečiais turgavietėse pareigūnai kalbėjo ir apie korupcijos keliamas grėsmes, teisinę atsakomybę už kyšio siūlymą, apie būtinybę pranešti, pastebėjus galimus korupcijos atvejus ar kitus teisės normų pažeidimus.


  2020-10-28

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt