Gaisruose jau žuvo 73 šalies gyventojai

Kriminalai ir nelaimės

Šiemet gaisruose jau žuvo 73 žmonės, pernai tuo pačiu metu žuvusiųjų buvo 57.

31 žmogus žuvo dėl neatsargaus rūkymo (pernai per tą patį laikotarpį – 23), 13 – dėl neatsargaus elgesio su ugnimi, 10 – dėl krosnių, židinių bei dūmtraukių įrengimo ir eksploatavimo reikalavimų pažeidimų bei gedimų, 5 – dėl pašalinio ugnies šaltinio, 3 – dėl elektros įrenginių, prietaisų, elektros instaliacijos gedimų, 2 – dėl elektros įrangos įrengimo ir eksploatavimo taisyklių pažeidimų, 1 – dėl dujų, žibalinių, benzininių įrenginių, prietaisų eksploatavimo pažeidimo, 3 – dėl kitų priežasčių. Dar penkių žmonių žūties priežastys tikslinamos.

Artėjant ilgajam Vėlinių ir Helovyno savaitgaliui, ugniagesiai prašo gyventojų atsargiau elgtis su ugnimi, nerūkyti lovose, nepalikti be priežiūros mažamečių vaikų.

„Kadangi šalyje siaučia koronavirusas ir vykti iš namų kažkur toliau nerekomenduojama, šiomis dienomis gyventojai turėtų labiau pasirūpinti savo namų saugumu, – pranešime spaudai teigia Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Valstybinės priešgaisrinės priežiūros valdybos viršininkas Jūris Targonskas.

Jis pataria pasitikrinti, ar veikia autonominis dūmų detektorius, apžiūrėti krosnis ir šildymo įrenginius. Taip pat ragina būti ypač atsargiems Helovino vakarą deginant žvakes, o statant šviečiančias dekoracijas ant palangių, saugoti, kad nuo jų neužsidegtų užuolaidos ar kiti daiktai, neleisti vaikams savarankiškai degti žvakių ar kitų Helovino atributų.

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

ELTA

Per šių metų 8 mėnesius gaisruose žuvo daugiau žmonių

Per aštuonis šių metų mėnesius Lietuvoje kilo 5883 gaisrai, praneša Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas (PAGD). Palyginti su praėjusių metų ...
2023-09-07
Skaityti daugiau

Kriminalai ir nelaimės

Raudonojo Kryžiaus savanoriai mokysis gaisrų prevencijos

Praėjusią savaitę Klaipėdos priešgaisrinėje gelbėjimo valdyboje lankėsi Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos atstovai, su kuriais buvo aptartos bendradarbiavimo galimybės. Šios užsimezgančios ...
2021-10-11
Skaityti daugiau

Kriminalai ir nelaimės

Sumažėjo gaisrų, bet padaugėjo juose žuvusiųjų

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, per aštuonis šių metų mėnesius Lietuvoje kilo 6139 gaisrai. Palyginti su praėjusių metų tuo ...
2021-09-09
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This