P0

Transportas

Pareigūnai į kapines ragina vykti viešuoju transportu

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-10-30


Klaipėdos apskrities policijos pareigūnai tvarkai viešose vietose užtikrinti ir prižiūrėti, kaip žmonės laikosi reikalavimų COVID-19 infekcijos plitimui mažinti, per Vėlinių savaitgalį skirs ypatingą dėmesį.

Nuo spalio 31 d. ryto iki lapkričio 2 d. vakaro į kapines vykstančiųjų srautus reguliuos ir eismo saugumą užtikrins sustiprintos Kelių policijos pajėgos. Palmiros Mart nuotr.

Tomis dienomis ypač išauga eismo srautai, todėl žmonės raginami keliones planuoti atsakingai, į Lėbartų ir Joniškės kapines Klaipėdoje važiuoti pagal savivaldybės patvirtintas laikinas eismo schemas.

Nuo spalio 31 d. ryto iki lapkričio 2 d. vakaro į kapines vykstančiųjų srautus reguliuos ir eismo saugumą užtikrins sustiprintos Kelių policijos pajėgos.

Pareigūnai ragina laikytis jų nurodymų, paisyti laikinų kelio ženklų reikalavimų, nestatyti automobilių ten, kur draudžiama.

Klaipėdiečiai raginami naudotis viešuoju transportu – autobusuose, siekiant užtikrinti saugius atstumus, žmonių srautai bus ribojami, tačiau jų į kapines Vėlinių dienomis kursuos daugiau nei įprasta.

Policijos pareigūnai patruliuos ir kapinėse bei jų prieigose, ypač bus stebima, kad žmonės nesibūriuotų didesnėmis nei 5 asmenų grupėmis, dėvėtų apsaugines veido kaukes, laikytųsi saugaus atstumo.

Akylai prižiūrėti planuojama vietas, kur bus prekiaujama kapams puošti skirtomis gėlėmis ir žvakėmis. Kad reikalavimų COVID-19 infekcijos plitimui mažinti laikytis būtina primins ir garso įrašai, sklisiantys iš policijos automobilių visame mieste.

Patruliuoti pareigūnams talkins šauliai ir policijos rėmėjai, rašoma policijos pranešime.

Kad ilgąjį savaitgalį pareigūnų pajėgos bus stiprinamos visoje šalyje prie kapinių bei regionų keliuose, pranešė ir Lietuvos policijos departamentas.

Transporto straipsnių vidus kompas


  2020-10-30

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt