P0

Transportas

Kaip važiuoti į Klaipėdos kapines?

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-10-31


Iki lapkričio 2-osios siekiant išvengti  transporto spūsčių prie Joniškės ir Lėbartų kapinių vartų yra pakeista transporto eismo tvarka.

Lapkričio 1 ir 2 d. į kapines įvažiuoti nuo 8 iki 12 val. bus leidžiama tik neįgaliesiems, turintiems pažymėjimus.

Tiek pareigūnai, tiek ir miesto valdžia švenčių išvakarėse klaipėdiečius ragino naudotis visuomeniniu transportu, kuris kursuos kas 5 – 7 min. ir veš iki pat kapinių.

Kartu perspėta, kad keleiviai gali nebūti įleisti į autobusą – taip gali nutikti, jeigu atskiruose reisuose keleivių bus per daug, kad būtų galima užtikrinti atstumus tarp jų. Tad rekomenduojama rinktis mažiau apkrautus autobusų reisus (iš miesto – iki 9.30 val. arba po 14 val.), taip pat naudotis papildomais proginiais 111-uoju ir 99-uoju maršrutais. Šių ir įprastų maršrutų tvarkaraščiai yra paskelbti čia.

Lapkričio 1-ąją 11-uoju maršrutu važiuos 6 papildomi ilgi autobusai, 17 ir 18 maršrutuose bus pridėta po keturis autobusus. 111-ajame suksis 11 ilgų autobusų.

Joniškės ir Lėbartų kapines per Jakų žiedą sujungs laikinasis 117-asis maršrutas, kuriuo veš keturi autobusai. Į Joniškes iš pietinių rajonų veš ir laikinasis 99-asis, – keturi autobusai.

Transporto straipsnių vidus kompas

Per Vėlines, lapkričio 2-ąją, 11-uoju maršrutu veš ir 3 ilgi autobusai, 17 ir 18 maršrutuose važiuos po du autobusus daugiau nei įprastai. 111-ajame važiuos trys ilgi autobusai.

Straipsnio vidus 10 pastraipa kompas

Nuo trečiadienio, spalio 28 dienos, Klaipėdos miesto (I zonos) autobusuose vairuotojai bilietų nebepardavinėja. Už kelionę VšĮ „Klaipėdos keleivinis transportas” prašo atsiskaityti e.bilieto kortele arba telefonu.

Savaitės po Vėlinių darbo dienomis 11-uoju maršrutu važiuos vienas papildomas autobusas.


  2020-10-31

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt