P0

Regionas

Nedėvintiems kaukių – ir įspėjimai, ir protokolai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-11-02


Šeštadienį ir sekmadienį Klaipėdos apskrities policijos pareigūnai tikrino, ar piliečiai laikosi Vyriausybės nurodymų viešose vietose dėvėti kaukes, nesibūriuoti.

Šeštadienį dėl kaukių nedėvėjimo ar netinkamo dėvėjimo visoje apskrityje buvo įspėti 84 piliečiai. Daugiausia įspėjimų – 52 – gavo rietaviškiai, 24 įspėjimai buvo pareikšti klaipėdiečiams. Po administracinių nusižengimų protokolą užsidirbo vienas plungiškis ir vienas Klaipėdos rajono gyventojas.

Sekmadienį jau buvo įspėti 233 asmenys, surašyta 11 protokolų – keturi Plungėje (trys už kaukių nedėvėjimą ir 1 vienas už izoliacijos pažeidimą), septyni – Klaipėdoje.


  2020-11-02

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt