P0

Regionas

Skelbia viešą konsultaciją dėl daugiafunkcio centro Sendvaryje

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-11-04


Klaipėdos rajono savivaldybė nusprendė daugiafunkcį centrą Sendvario seniūnijoje statyti viešojo ir privataus subjektų partnerystės būdu.

Pirmadienį, lapkričio 9-ąją, 13 val., vyks vieša nuotolinė konsultacija, kurioje kviečiami dalyvauti potencialūs investuotojai.

Projektas bus įgyvendinamas Savivaldybei priklausančiame 3,7 ha žemės sklype Trušelių kaime, Agilos g. 12.

Konsultacijos metu bus pristatytas Klaipėdos rajone ketinamas vykdyti projektas, bus diskutuojama dėl jo įgyvendinimo, atsakyta į kilusius klausimus.

Norintieji dalyvauti viešoje konsultacijoje iki lapkričio 9 d., 11 val., prašomi kreiptis į Strateginio planavimo ir projektų valdymo skyriaus vyriausiąjį specialistą Mindaugą Šatkų telefonu 8 683 26 073, elektroniniu paštu mindaugas.satkus@klaipedos-r.lt. Užsiregistravusiems asmenims bus
atsiųsta transliacijos nuoroda.

Projektas bus įgyvendinamas Savivaldybei priklausančiame 3,7 ha žemės sklype Trušelių kaime, Agilos g. 12. Planuojama, kad daugiafunkciame centre įsikurs 230 vietų darželis, 550 vietų progimnazija, sporto ir kultūros salės. Skaičiuojama, kad patalpų plotas turėtų viršyti 8 000 kv. m.

Sutarties su projekto įgyvendintoju laikotarpis – 15 metų, iš kurių 3 metai projektavimas ir statyba. Privačiam partneriui bus perduotas centro projektavimas, statybos finansavimas ir ranga, objekto ir aplinkos priežiūra.

Skaičiuotinos investicijos – 11 mln. eurų, projekto pelningumas – 12,6 proc. atsipirkimas – 11 metų.


  2020-11-04

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt