P0

Fotoreportažai, Svarbu, Uostas ir jūra

Dangėje vėl skendo laivas (3)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-11-07


Šeštadienio ryte, apie 8 val., Uosto dispečeriai per vaizdo stebėjimo kameras pastebėjo, kad pavojingai pasviro Dangėje greta Pilies uostelio stovintis laivas „Ole Wilassen“.

Krantinės, prie kurių stovi laivas, priklauso Klaipėdos savivaldybei, todėl operatyviai informuoti jos atstovai, laivo savininkas, apie incidentą pranešta Klaipėdos pilies uostelio kapitonui, aplinkosaugininkams, praneša Uosto direkcija.

Laivas buvo aptvertas bonų užtvaromis – anot Uosto direkcijos, teršalų pėdsakų nebuvo nematyti. Tačiau „Atvirai Klaipėdai” padarius nuotraukas su dronu apie 11 val. šalia laivo buvo matyti žalsvos dėmės.

Per incidentą žmonės nenukentėjo. Tas pats 1948 m. pastatytas Norvegijos laivas čia skendo ir prieš mėnesį.

„2-oji vadinamojo „Danės skenduolio” serija – visiškas savojo turto nepriežiūros ir aplaidumo pavyzdys. Neįtikina ir neguodžia bei nenuramina pažadai išplukdyti dokavimui, rezultatas – akivaizdus. Jau iš turimos patirties skubos tvarka ieškomi ir bus kviečiami avarijos likvidavimo specialistai, narai, reikiama technika – tai neišvengiami veiksmai ir jie bus atliekami nedelsiant. Tačiau kuomet privataus turto nepriežiūra kelia grėsmę viešajam saugumui, manau, kad be teisėsaugos institucijų vertinimo šioje situacijoje jau vargu bau adekvatūs sprendimai įmanomi. Artimiausiu metu bus sprendžiama dėl kreipimosi į teisėsaugos institucijas, galimai į prokuratūrą dėl viešojo intereso gynimo, nes privačių ūkio subjektų tarpusavio nesusikalbėjimas ir nesusitarimas tampa ta realia grėsme, kuriai privalome užkirsti kelią nedelsiant”, – taip šį incidentą savo „Facebook” paskyroje šeštadienio rytą įvertino Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas.


  2020-11-07

  3 komentarai “Dangėje vėl skendo laivas”

  1. Kada mūsų mieste baigsis Dangės upės -marių naikinimas? Visokio šlamšto -laiviukščių savivaldybė įsigyja ir leidžia kitiems tai daryti. Gėda ,kad jūrinis miestas gyvena stagnacijoje, kaip koks Kaliningradas. Ar meras skaito, girdi klaipėdiečius? Jo žodžiai ‘NELEISIU MIESTUI NUGRMIZTI į CHAOSĄ” -nepamiršti. Deja tai melas…

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt