P0

Transportas

Autobusai važiuos dar rečiau

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-11-12


Atsižvelgdama į pirmųjų karantino dienų keleivių srautus VšĮ „Klaipėdos keleivinis transportas” (KKT) priėmė sprendimą dar kartą koreguoti autobusų grafikus – pirma tokia korekcija įsigaliojo šį pirmadienį.

Dabar priimtas sprendimas retinti reisus tiek savaitgaliais, tiek ir darbo dienomis nuo kitos savaitės pradžios.

„Tuo pačiu keleivių srautų analizė rodo, jog dėl saugos reikalavimų galimybės dar labiau optimizuoti ridą yra ribotos. Kai kuriuose maršrutuose dėl tos priežasties nuo darbo savaitės pradžios keisime autobusą į talpesnį, netgi didinsime reisų skaičių”, – rašo KKT ir tikina, kad šio karantino metu siekia operatyviau reaguoti į besikeičiančius keleivių srautus.

Kartu pabrėžiama, kad popieriniai tvarkaraščiai stotelėse kol nusistovės bent kiek stabilus srautų ir, atitinkamai, grafikų režimas – bus netikslūs. Todėl prašoma keleivių tvarkaraščius pasitikrinti tvarkaraščių skiltyje, o eismą tikro laiko režimu galima stebėti čia. Patikima informacija apie atvykimą rodoma ir elektroninėse švieslentėse.


  2020-11-12

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt