P0

Politika

Meras Seimo nariams išsakė Klaipėdos valdžios lūkesčius (2)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-11-12


Klaipėdos meras su į naujos kadencijos Seimą išrinktais Seimo nariais klaipėdiečiais virtualaus susitikimo metu ketvirtadienį aptarė miesto aktualijas bei paragino duodant Seimo nario priesaiką prisiminti, „kad Klaipėda yra neatsiejama Lietuvos dalis”.

Susitikimo metu akcentuota, kad miestui labai svarbus palaikymas skiriant finansavimą infrastruktūriniams projektams, pirmiausia – užtikrinant Baltijos prospekto žiedinės sankryžos rekonstrukcijos ir estakados statybų projekto tęstinumą. Martyno Vainoriaus nuotr.

„Yra daugybė klausimų, kurie svarbūs Klaipėdai, tačiau lemiami sprendimai priimami sostinės valdžios institucijose. Iš naujos kadencijos Seimo narių tikiuosi palaikymo miesto iniciatyvoms, siūlymams ir prašymams bei prasmingo bendravimo ir bendradarbiavimo. Klaipėdiečių gretos naujos kadencijos Seime bus vienos iš negausiausių, tačiau svarbiausia tai, kiek mes sugebėsime susitelkti miesto bendruomenės labui. Kviečiu nesidairant, kurią politinę jėgą atstovaujate, ar esate valdančiojoje daugumoje, ar opozicijoje, darbuotis bendrai ir palaikyti klaipėdiečiams svarbias iniciatyvas Seime ir Vyriausybėje, kurios nariais tikrai tikiuosi matyti ir klaipėdiečių atstovus“, – pranešime cituojamas Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas.

Pirmajame susitikime akcentuota, kad miestui labai svarbus palaikymas skiriant finansavimą infrastruktūriniams projektams, pirmiausia – užtikrinant Baltijos prospekto žiedinės sankryžos rekonstrukcijos ir estakados statybų projekto tęstinumą.

Anot savivaldybės, artimiausiu metu Seimo nariams bus pateikta išsami informacija apie miesto infrastruktūrinius projektus, kuriems tikimasi dėmesio tvirtinant įvairias finansavimo programas bei ateinančių metų biudžetą.

Susitikimo metu taip pat akcentuota, kad Klaipėdai svarbus dėmesys aplinkosaugos sričiai, sklandus miesto bendrojo plano pabaigimas.

Klaipėdos meras atkreipė klaipėdiečių Seimo narių dėmesį ir į svarbių Klaipėdai sukakčių minėjimą nacionaliniu mastu – viena jų – Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos šimtmečio minėjimas 2023 metais.

Buvo išsakytas ketinimas tokius susitikimus rengti reguliariai. Pirmajame susitikime dalyvavo pirmą kartą į Seimą išrinkti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos nariai Arvydas Pocius ir Audrius Petrošius, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos narė Ligita Girskienė, antrą kadenciją pradėsiantis Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio narys Simonas Gentvilas bei neringiškis liberalas Andrius Bagdonas.


  2020-11-12

  2 komentarai “Meras Seimo nariams išsakė Klaipėdos valdžios lūkesčius”

  1. Vėl 300 metu ąžuolų kirtimas, skulptūros parko 500 medžių kirtimas ? miesto medžių naikinimas ir miesto trinkelizacija?// ach kokie planai

  2. O kaip Girulių miškas mere? Ar bus apribojimai “Lietuvos geležinkeliams”? Ar išsakyta klaipėdiečių valia dėl kelyno staybos Kopūstų kaime ar kur ten, bet ne unikaliame Girulių miške? o kaip dėl uosto ir Melnragės ateities?
   Jokios konkretikos…o tik bla- bla – bla ir bla… “Iš naujos kadencijos Seimo narių tikiuosi palaikymo miesto iniciatyvoms, siūlymams ir prašymams bei prasmingo bendravimo ir bendradarbiavimo” Gilios mintys. Tikro politiko.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt