P0

Sportas

Iš Suomijos „Dragūnas“ grįžta su 9 įvarčių deficitu

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-11-14


Klaipėdos „Dragūno“ rankininkai šeštadienį išvykoje turėjo pripažinti Suomijos čempionų „Cocks“ pranašumą. Ryhimakyje vykusiose Europos rankinio taurės rungtynėse aikštelės šeimininkai laimėjo rezultatu 33:24 (17:10).

Nors iš pradžių žaidimas buvo apylygis, pirmojo kėlinio viduryje „Cocks“ ėmė veržtis į priekį, o „Dragūnas“ iki rungtynių pabaigos negalėjo sumažinti įvarčių deficito.

“Dragūno” ir “Cocks” komandų dvikova. RK “Dragūnas” nuotr.

„Cocks“ gretose 7 kartus pasižymėjo Djordje Djekic, po 6 įvarčius pelnė Teemu Tamminen ir Ivan Mosic, po 4 – Ignacy Bak ir Roni Syrjala, po 3 pridėjo Yury Lukyanchuk ir Evgeny Semenov.

„Dragūnui“ 10 įvarčių pelnė Lukas Juškėnas, po 3 pridėjo Gabrielius Virbauskas, Deividas Virbauskas ir Mykolas Lapiniauskas, po 2 įmetė Benas Butkus ir Gytis Šmantauskas, 1 – Laurynas Simonavičius.

„Dragūno“ žaidėjas Lukas Juškėnas komentavo, kad buvo daug spragų ir komandos, ir jo asmeniniame žaidime.

„Įmečiau daug įvarčių ne dėl savo gero žaidimo, o dėl įmestų 7 metrų baudinių, kuriuos uždirbo komandos draugai. Pats tikrai nesidžiaugiu savo žaidimu, buvo nemažai klaidų, blogų sprendimų. Turbūt galima sakyti, kad pralošėme per pirmą kėlinį. Praleidome daug įvarčių nuo linijos, kurių neturėjome praleisti, nepavyko įmesti lengvų greitų įvarčių, kurie yra mūsų varikliukas. Puolime mums trūksta dar vieno didelio žmogaus. Suomiai „išjungė“ Gytį, o mes nesugebėjome jam sukurti situacijų mesti iš toli, todėl žymiai sunkiau buvo poziciniame puolime. Taip pat mums labai trūko gynyboje žmogaus, kuris vadovautų. Neatsirado lyderio, kuris mus užvestų, ir dėl to nesugebėjome atsitiesti“, – apibendrino L. Juškėnas.

Suplanuota, kad atsakomąsias rungtynes ekipos žais kitą šeštadienį, lapkričio 21 d., Klaipėdoje. Numatyta rungtynių pradžia – 14 valandą. Rungtynės vyks be žiūrovų, tačiau numatoma tiesioginė transliacija.


  2020-11-14

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt