P0

Kriminalai ir nelaimės

Suimtas Varpų g. automobilį padegęs 35 metų vyras

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2020-11-16


Praėjus trims mėnesiams, kai rugpjūčio pradžioje Klaipėdoje, Varpų g. naktį buvo padegtas „VW Passat“,  Klaipėdos apskrities vyriausiais policijos komisariatas paskelbė, jog sulaikytas asmuo, įtariamas tyčiniu minėto automobilio padegimu. Teismas jam skyrė 3 mėn. suėmimą.

Paaiškėjo, jog 35 metų įtariamas padegėjas buvo nustatytas ir uostamiesčio kriminalistų sulaikytas dar rugsėjo mėn.

Skelbiama, jog tai niekur nedirbantis, anksčiau už plėšimus, vagystes, turto sunaikinimą ar sugadinimą, viešosios tvarkos pažeidimą, sukčiavimą, grasinimą nužudyti ar sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą teistas vyras.  

Rugpjūčio 8-ją, kalbėdamas su „Atviros Klaipėdos” žurnaliste, pasato savininkas teigė, jog automobiliu pastaruoju  metu naudojosi jo sūnus, kuriam, rusakalbio vyro teigimu, taip galėjo būti už kažką keršijama.Palmiros Mart nuotr.

Atlikus kratą šio asmens gyvenamosiose vietose, rasti apdegę drabužiai, talpa su degiu skysčiu bei degtukų dėžutės.

Įtariama, kad minėtas vyriškis, plaktuku išdaužęs automobilio langą, padegė automobilį iš anksto įsigytu benzinu. Be to, paaiškėjo, kad įvykio metu kaltininkas ir pats apdegė rankas ir kaklo apatinę dalį bei drabužius.

Rugpjūčio 8-ąją, kalbėdamas su „Atviros Klaipėdos” žurnaliste, pasato savininkas teigė, jog automobiliu pastaruoju metu naudojosi jo sūnus, kuriam, rusakalbio vyro teigimu, taip galėjo būti už kažką keršijama. Iš įvykio vietos sprunkantį juodai apsirengusį vyrą teigė mačiusi jauna moteris.

Šiuo metu Klaipėdos miesto PK pareigūnai sulaikyto asmens atžvilgiu atlieka kelis ikiteisminius tyrimus dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo, grasinimo nužudyti ar sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą, žmogaus terorizavimo.

Įtariamajam paskirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas 3 mėnesiams.

Už svetimo turto sunaikinimą ar sugadinimą visuotinai pavojingu būdu baudžiama bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki 5 metų.


  2020-11-16

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt