P0

Miestas, Svarbu

Su Klaipėdos savivaldybe atsisveikino patyrusi vadovė (17)

Virginija Spurytė

Virginija Spurytė
2020-11-19


Klaipėdos savivaldybę paliko beveik dešimt metų joje dirbusi Viešosios tvarkos skyriaus vedėja Kristina Vintilaitė. Paskutinė jos darbo diena savivaldybėje buvo lapkričio 18-oji.

Klaipėdos savivaldybė. Martyno Vainioriaus nuotr.

K. Vintilaitę kolegos išlydėjo užtarnauto poilsio – į pensiją. „Valstybės tarnybos įstatyme numatyta, jog valstybės tarnyboje galima dirbti tik iki 65 metų amžiaus ir ne ilgiau. Išimčių nėra“, – teigė Klaipėdos savivaldybės Personalo skyriaus vedėja Inga Gelžinytė-Litinskienė.

Toks valstybės tarnautojas galėtų likti darbe, jei su juo būtų pasirašyta darbo sutartis, jis taptų mentoriumi ar patarėju. „Tačiau mes specialiai negalime padauginti etatų darbuotojų, dirbančių pagal darbo sutartį. Jų skaičius yra patvirtintas ir specialiai jie nėra kuriami“, – tvirtino I. Gelžinytė-Litinskienė. Be to, tapti patarėja skyriuje, kuriam vadovavo, nesiveržia ir pati jau buvusi valstybės tarnautoja.

Viešosios tvarkos skyriui laikinai vadovauja Administracinės veiklos poskyrio vedėjas Marius Poimanskis. Sausį, kai bus atliktas kasmetis valstybės tarnautojų vertinimas, turėtų tapti aišku, ar jis bus paskirtas nuolatiniu šio skyriaus vedėju.

K. Vintilaitė Klaipėdos savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus vedėja tapo 2011 metų pabaigoje. Tuo metu šiame skyriuje buvo vos keli darbuotojai, nes iki tol jis buvo bendras Viešosios tvarkos ir transporto skyrius.

K. Vintilaitės iniciatyva skyrius buvo išplėstas, darbuotojai net pradėjo vilkėti uniformas, jie realiai mieste ėmė prižiūrėti viešąją tvarką ir bausti pažeidėjus.

Dvi kadencijas nuo 2003 metų K. Vintilaitė dirbo Vyriausybės atstove Klaipėdos apskrityje. K. Vintilaitę už jos principingumą ir sąžiningą darbą uostamiesčio gyventojai yra išsirinkę Metų klaipėdiete.


  2020-11-19

  17 komentarai “Su Klaipėdos savivaldybe atsisveikino patyrusi vadovė”

  1. AvatarVilija (IP: 78.62.144.62)

   Pasiilgau Kristinos Vintilaitės!

  2. Avatarklaipėdietė (IP: 78.57.230.119)

   DU to paties skyriaus tarnautojai ,O VERTINIMAS TOKS SKIRTINGAS ! P Kristina Vintilaitė ir Prekybos valdyboje yra dirbusi :tai tikrai puikus žmogus ! Sveikatos ir sėkmės ! Gaila,kad ne apie KIEKVIENĄ valstybės tarnautoją galima pasakyti tiek gerų žodžių .

  3. AvatarAntanas (IP: 86.100.89.111)

   Kristina, Tu nuostabi ir šauni moteris, tokių labai reta. Tikiu, kad išliksi tokia pat dalykiška, jautri, tu viena iš valdininkų, kuria galima pasitikėti, kuri gerbia žmones, jiems padeda. Likau moraliai skolingas už tavo gerumą. Kai kalbama apie Tave, visada noriu pasakyti: kartu dirbome. Tai malonu man pasakyti, nes tokio padorumo žmonių reta. Naujo gyvenimo etapo pradžia tegul džiugina Tave, labai nuoširdžiai Tau linkiu geros sveikatos, svajonių išsipildymo.

  4. AvatarAntanas (IP: 86.100.89.111)

   Mariuką kažkas globoja, bet be reikalo. Pasipūtęs kaip katino ketera, didelės ambicijos, bet maža amunicijos. Nemalonus KU auklėtinis, o galėtų būti normalus vaikinas, jei ne tuščias pasipūtimas.

  5. AvatarNet labai gaila!! (IP: 77.79.44.48)

   Išties labai gaila kad padorūs žmonės turi palikti tarnybą, bijau kad prie naujojo v Mariuko su viešaja tvarka bus liūdnoka.!

  6. AvatarGaila (IP: 78.62.147.40)

   Gaila, jei ponios Vintilaitės vietoje atsisės globojamas “Mariukas”… Nei takto, nei pagarbos miestiečiui, nei kompetencijos, nei kultūros pas poną Poimanskį. Arogantiškas pataikūnas , jeigu nepasakyti stipriau . Tokios kaip Vintilaitė savivaldybėje neieškokite. Tokių nėra…

  7. AvatarPencikinkas (IP: 90.131.35.16)

   Iko 65 metų, be išimties, o dudoriui kiek? Gal jau kokie 73, vistiek sėdi valstybės tarnyboj.

  8. AvatarNesvarbu (IP: 90.138.190.117)

   Buvau trumpam susidūrusi su p.Vintilaite, kai įžūlus statybų vykdytojas vertė mūsų gyvenimą pragaru. Kristina padėjo, ji – -jautri, taktiška, o štai Poimanskis man paliko nelabai kokį įspūdį. Dviveidis, arogantiškas, neva tai prieš triukšmą, o ištikrųjų yra kitaip. Neveltui jį decibelininku vadina.

  9. AvatarLinda (IP: 84.15.178.137)

   Nuostabi moteris, puiki darbuotoja, jautri kolegė! Ačiū už nuostabų laiką , atiduotą Lietuvai ir jos žnonėms! Sveikinimai su gimtadieniu!!! Sveikatos Jums ir laimės!!!

  10. AvatarNijole (IP: 84.203.150.80)

   Valdininkas apie valdininkas blogu zodziu neatsilieps.cia tik klaipedieciai gali sorest,kokia ji buvo darbuotuoja.

  11. AvatarNija (IP: 88.119.39.180)

   Itin gaila, kai postą palieka gerb. Kristina. Ji mandagiai išklausys žmogų, taktiškai paaiškins susidariusią situaciją ir gan maloniu tonu suteiks informacijos. Jei Kristina iškeltų kandidatūrą į merus, patikėkite už ją daugelis balsuotų! Gerb. Kristina, linkime jums stiprios sveikatos, geros kloties ir sėkmės!

  12. AvatarInformacija (IP: 86.100.21.97)

   Mariu Poimanski mačiau per kažkokį posėdį, kai jis pristatinėjo taisykles, atrodo kaip elgtis prie Dangės upės ir pliažuose. Buvo paruoštos taisyklės, kad nuo 10 vakaro draudžiama būti pliažuose prie jūros. Pats Marius nemoka pristatyti, elgėsi arogantiškai, pyko už užduodamus klausimus. Kaip tok galėtų tapti vadovu? Jis turbūt dirbo baudėju, kontrolieriumi, taip ir ne išaugo iš tos pareigybės. Toli jam iki vadovo oi kaip toli…….

  13. AvatarHm (IP: 188.69.195.130)

   Labai gaila. Stipriai trūksta tokių teisingai principingų darbuotojų savivaldybės administracijoje. Sunku bus ją pakeisti kam nors.

  14. AvatarArtūras Šulcas (IP: 88.119.138.154)

   Visų pirma, puikus žmogus, itin atsakingas valstybės tarnautojas.
   Smagu buvo darbuotis drauge.
   Sveikatos, laimės ir visa ko geriausio, Kristina

  15. AvatarFaktas (IP: 90.131.42.170)

   Vintilaitė… aitė…. pati kalta , kad senmergė sakot gera gera , bet kėlė reikalavimus, kad būtų išpjauti krūmai už jos sklypo ribų, reikalavo , nes pati pjauti nenorėjo o galėjo pasamdyti

  16. AvatarTeresa (IP: 86.100.58.98)

   Šitam žmogui norisi palinkėti kuo daugiau sėkmės ir sveikatos. Šitokiu žmonių Lietuvoje labai trūksta. NUOŠIRDUS AČIU!

  17. AvatarRasa (IP: 78.62.147.40)

   Valdininko, valstybės žmogaus pavyzdys… Taktiška, padori, be jokio korupcijos dvelksmo, labai gerai išmananti įstatymus. Visada reaguojanti į prašymus. Tokių valdininkų Lietuvėlėje kaip oro trūksta! Gerbiama Kristina buvo pavyzdys jauniems jos skyriaus pavaldiniams. Sveikatos, įdomios veiklos ir būtinai… DARBINĖS.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt