P0

Regionas

Iš kalėjimo grįžęs jaunuolis įtariamas vagystėmis Klaipėdos rajone

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-11-20


Klaipėdos rajono policija praneša sulaikiusi vos prieš tris mėnesius iš įkalinimo įstaigos grįžusį 19-metį, įtariamą vėl užsiėmusį savo įvaldytu nelegaliu amatu.

Lapkričio 9 d. pareigūnams pranešta, jog Lapių kaime pavogtas automobilis BMW, patirtą žalą savininkas įvertino 2300 eurų. Vėliau, tiriant
aplinkybes, nustatyta, kad minėtas automobilis BMW nugabentas į metalo laužo supirkimo aikštelę ir parduotas vos už 130 eurų.

Lapkričio 17 d. pareigūnams buvo pranešta, kad Gargžduose, Melioratorių gatvėje, įsibrovus į sandėliukus, pavogti du dviračiai verti 250 ir 200 eurų.

Jau kitą dieną pareigūnai Gargžduose sulaikė minėtą 2001 m. gimusį jaunuolį, jau penkis kartus teistą už panašaus pobūdžio nusikalstamas veikas. Jis įtarimas ir šiomis dviem vagystėmis.


  2020-11-20

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt