Suomių barjeras „Dragūnui” buvo per aukštas

Fotoreportažai, Sportas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2020-11-21

Klaipėdos „Dragūnui” nepavyko prasibrauti į tolesnį Europos rankinio taurės turnyro etapą. Atsakomosiose rungtynėse namuose klaipėdiečiai turėjo pripažinti Suomijos čempionų „Cocks” pranašumą – 26:39 (12:17). Pirmosiose rungtynėse Suomijoje „Cocks” šventė pergalę rezultatu 33:24.

rkdragunas.lt nuotr.

„Reikia pripažinti, kad ne tokio paties lygio komanda esame. Jei mūsų žaidimas geras, kovoti su suomiais galime, bet su tokiu žaidimu, kokį dabar demonstruojame, kovoti negalime. Aikštelėje atrodėme ne kaip profesionalai”, – po rungtynių komentavo „Dragūno” vyriausiasis treneris Artūras Juškėnas.

Pasak jo, pralaimėjimo priežastys slypi detalėse – problemų buvo ir gynyboje vienas prieš vieną, ir gynyboje du prieš du, metimų kokybė buvo prasta.

„Viskas prasideda nuo smulkių dalykų. Kol jėgų turėjome, pirmame kėlinyje žaidėme maždaug apylygiai, bet už kiekvieną klaidą buvome tuojau pat nubausti. Privalėjome neklysti, bet neklysti nėra lengva. Turėjome lėtinti žaidimą. Dabar esame blogos formos. Nesinori kažko kaltinti, turime visi suvirškinti pralaimėjimą, pasižiūrėti į veidrodį ir žygiuoti toliau. Faktas, kad komplektacijoje yra spragų. Jei su šia sudėtimi norime pasiekti aukštų rezultatų, tada kiekvienas žaidėjas turi į savo vaidmenį komandos žaidime turi žiūrėti žymiai atsakingiau. Reikia daugiau žaidybinės drausmės”, – įsitikinęs klaipėdiečių strategas.

Rankinyje, kaip ir kitose srityse, dėl koronaviruso situacijos yra labai daug neaiškumų. Kitos savaitės pradžioje vyks Baltijos rankinio lygos valdybos posėdis, kuriame bus sprendžiama, ar kitą savaitgalį vyks čempionato rungtynės. Jei bus nuspręsta, kad rungtynės vyks, „Dragūnas” vyks į Estiją, kur žais dvejas rungtynes su Polvos „Serviti” ir SK „Tapa”.

STATISTIKA

„Dragūnui” 6 įvarčius pelnė Lukas Juškėnas, 5 – Deividas Virbauskas, 4 – Gytis Šmantauskas, po 2 įmetė Arvydas Bučius, Gabrielius Virbauskas ir Benas Butkus, po 1 – Laurynas Simonavičius, Mykolas Lapiniauskas, Tomas Drakšas, Orestas Biknius ir Tomas Valentukevičius.

„Cocks” ekipoje 6 įvarčius įmetė Teemu Tamminen, 5 – Djordje Djekic, po 4 – Srdjan Mijatovic, Ignacy Bak ir Miika Kaukoranta, po 3 pridėjo Vitalie Nenita, Santeri Vainionpaa ir Evgeny Semenov, po 2 – Roni Syrjala ir Ivan Mosic, po 1 pelnė Yury Lukyanchuk, Stefano Arcieri ir Sandro Samardžic.

Žymos: | | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Sportas

„Dragūną" treniruos ispanas

Klaipėdos „Dragūno” klubo pirmininkas Artūras Juškėnas sukirto rankomis su treneriu iš Ispanijos – naujuoju Klaipėdos „Dragūno“ vyr. treneriu tampa patyręs ...
2024-06-28
Skaityti daugiau

Fotoreportažai, Sportas

„Dragūnas“ iškovojo Baltijos rankinio lygos bronzą

Savaitgalį Estijoje vykusiame Baltijos rankinio lygos finalo ketverte vienintelė Lietuvai atstovavusi komanda – Klaipėdos „Dragūnas“ – paskutinėmis rungtynių sekundėmis išplėšė ...
2024-04-15
Skaityti daugiau

Fotoreportažai, Sportas

„Dragūnas“ iškovojo bilietą į Baltijos rankinio lygos finalo ketvertą

Šeštadienį vyko antrosios Baltijos rankinio lygos ketvirtfinalio rungtynės tarp Klaipėdos „Dragūno“ ir „Mistra“ (Estija) komandų. Aršiai kovoję estų rankininkai savoje ...
2024-03-30
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This