P0

Švietimas

LCC tarptautinio universiteto vadovų komandą papildė Artūras Žilys

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-11-24


Prieš 17 metų į Jungtines Amerikos valstijas išvykęs ir daugiau nei dešimtmetį didžiausiam pasaulyje lietuvių išeivijos centrui vadovavęs Artūras Žilys prisijungė prie Klaipėdoje veikiančio LCC tarptautinio universiteto vadovų komandos ir nuo šiol eis finansų ir infrastruktūros vadovo pareigas.

Išvykęs į Jungtines Amerikos Valstijas Artūras Žilys iš pradžių dirbo logistikos kompanijos padalinio vadovu.

„LCC tarptautinis universitetas džiaugiasi galėdamas pasveikinti Artūrą Žilį, kaip mūsų komandos dalį. Artūras yra novatoriškas lyderis, turintis įvairialypį žinių bagažą ir daugiametę vadovavimo patirtį verslo ir finansų strategijų kūrime, plėtros planavime ir valdyme, daug dėmesio skiriant inovacijoms ir IT sprendimams”, – pranešime cituojamas LCC tarptautinio universiteto rektorė Marlene Wall.

Artūras Žilys Lietuvoje baigė Vadybos ir verslo administravimo magistro studijas. Jungtinėse Amerikos Valstijose A. Žilys taip pat yra įgijęs Verslo administravimo magistro laipsnį bei yra sertifikuotas informacinių sistemų auditorius.

Švietimo vidus

Išvykęs į JAV A. Žilys dirbo logistikos kompanijos padalinio vadovu, o paskutiniuosius 12 metų vadovavo Pasaulio lietuvių centrui – didžiausiam lietuvių išeivijos centrui už Lietuvos ribų, įsikūrusiam Čikagos priemiestyje Lemonte. Šiuo metu A. Žilys taip pat yra Amerikos lietuvių bendruomenės tarybos prezidiumo narys.
 
„Didžiuojuosi prisijungdamas prie šio Šiaurės Amerikos stiliaus universiteto, kuris turi ypatingai didelę tarptautinę bendruomenę. Manau, kad kartu nuveiksime didelius darbus vykdant ir stiprinant LCC tarptautinio universiteto švietėjišką veiklą ir institucinius gebėjimus, o tuo pačiu garsinsime Lietuvos vardą JAV, Kanadoje ir kitose šalyse. Džiaugiuosi turėdamas galimybę dirbti abiejose Atlanto pusėse ir toliau dalintis įgyta patirtimi JAV ir Lietuvoje ”, – sako naujasis LCC tarptautinio universiteto Finansų ir infrastruktūros vadovas A. Žilys.

LCC tarptautinis universitetas yra krikščioniškasis Šiaurės Amerikos stiliaus artes liberales universitetas, įkurtas 1991-aisiais Lietuvos, Kanados ir JAV fondų. Į LCC tarptautinį universitetą studentai, darbuotojai ir dėstytojai kasmet atvyksta iš daugiau nei 50-ies pasaulio valstybių.


  2020-11-24

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt