P0

Spyglys

Ištraukėm dvikojus, ištraukim ir trikojus*

Spyglys
2020-11-25


Spyglys prisipažįsta pajutęs ne itin malonų kvėpimo į nugarą šaltuką, išgirdęs, kaip kai kurie nueinančios Vyriausybės nariai viename iš paskutiniųjų savo posėdžių nusprendė pašmaikštauti.

Nepritardamas Vidaus reikalų ministrės Ritos Tamašunienės siūlymui prie vadinamųjų trikojų nestatyti jokių įspėjamųjų ženklų, aplinkos ministras Kęstutis Mažeika prisiminė, kaip dar eidamas policijos generalinio komisaro pareigas Saulius Skvernelis, pasak jo, „ištraukė iš krūmų pareigūnus”.

„Ištraukėme dvikojus iš krūmų, ištraukim ir trikojus”, – būtinybę nuo vairuotojų neslėpti šių greičio matavimo prietaisų motyvavo aplinkos ministras.

Nežinia, ar šis Spyglio humoro vertas pasakymas, kurį R. Tamašinienė prilygino pareigūnų įžeidimui, ar kiti motyvai lėmė, tačiau ministrų kabinetas nepritarė jos teikimui prie trikojų nestatyti apie tai įspėjančių informacinių ženklų.

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.

 


  2020-11-25

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt