P0

Politika, Svarbu

Klaipėdos miesto taryboje – ir senbuvis, ir debiutantė

Virginija Spurytė

Virginija Spurytė
2020-11-26


Į Klaipėdos miesto taryba ketvirtadienį sugrįžo jos senbuvis ir debiutavo nauja politikė. Priesaikos žodžius ištarė ir visateisiais Klaipėdos miesto tarybos nariais tapo Vidmantas Plečkaitis ir Aušra Zarambienė, kurie pakeitė į Seimą išrinkus politikus.

Priesaikos ceremonija pirmą kartą vyko miesto rotušėje, o ne Klaipėdos savivaldybės posėdžių salėje. Ji surengta, nors posėdžiai dabar vyksta nuotoliniu būdu, nes politikai prisiekti privalo padėję ranką ant Konstitucijos.

Po priesaikos ceremonijos Vyriausioji rinkimų komisija naujiesiems politikams įteikė miesto tarybos narių pažymėjimus ir jie pradėjo darbą.

Vidmantas Plečkaitis po kelerių metų pertraukos ketvirtadienį sugrįžo į Klaipėdos miesto tarybą.

V. Plečkaitis miesto taryboje pakeitė į Seimą išrinktą Audrių Petrošių. V. Plečkaitis miesto taryboje tikrai nėra naujokas. Joje jis dirbo nuo 2000-ųjų iki 2015 metų, dvi kadencijas buvo ir Klaipėdos mero pavaduotoju. V. Plečkaitis tapo frakcijos „Už Klaipėdą“ nariu, nes į miesto tarybą pateko kaip visuomeninio komiteto „Vytautas Grubliauskas ir komanda“ atstovas.

A. Zarambienė Klaipėdos miesto tarybos nario priesaikos žodžius ištarė pirmą kartą.

Vakarų Lietuvos tėvų forumo vadovė Aušra Zarambienė miesto taryboje debiutuoja. Joje ji pakeitė į Seimą išrinktą Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos narę Ligitą Girskienę. A. Zarambienė į miesto tarybą pateko, nes mandato atsisakė pirmas sąraše pakeisti L. Girskienę buvęs Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius Algis Latakas.


  2020-11-26

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt