P0

Miestas

Klaipėdos universiteto pasiuntiniai vienišiems senjorams išdalijo džiaugsmo siuntinį (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-11-27


Klaipėdos universiteto (KU) darbuotojų nupinti Advento vainikai penktadienio rytą iškeliavo pas adresatus – Telšių vyskupijos „Carito“ Klaipėdos regiono globos namų gyventojus.

KU bendruomenės surengtos gerumo akcijos pasiuntiniai buvo pasitikti muzikinėmis melodijomis ir nuoširdžiomis padėkomis.

30-mečio jubiliejų mininčio universiteto bendruomenė ir šiemet rinkosi į tradicines Advento vainikų kūrybines dirbtuves. Karantino sąlygomis jos vyko kiek neįprastai. Vainikai buvo pinami dvi dienas. Žmonės į mažus būrelius būrėsi savo padaliniuose ir tarpusavyje bendravo informacinių technologijų pagalba. Kaip pinami ir gražinami Advento vainikai, susirinkusiuosius instruktavo ir medžiagas kūrybinėms dirbtuvėms paruošė KU Botanikos sodo kolektyvas. Apie šių vainikų prasmę ir simboliką bendruomenei pasakojo KU kapelionas dr. Andrius Vaitkevičius.

Po dviejų dienų darbo į dovanų dėžutes buvo supakuota 30 skirtingų Advento vainikų – tiek, kiek šiemet universitetui metų.

Kunigas Andrius Vaitkevičius po dovanų išvežiojimo misijos neslėpė gerų emocijų.

„Buvom tikras džiaugsmo siuntinys. Laukiami. Sutinkami su džiaugsmu ir dėkingumu. Labai gaila, kad aplinkybės neleido nunešti dovanas į Globos namų gyventojų kambarius. Būtų buvęs tikras gerų jausmų sprogimas, nes didžiuma šių namų gyventojų – „lovinukai“, nevaikštantys, išsiilgę bendravimo, tad kiekvienas dėmesio ženklas jiems tarsi šventė“, – pranešime cituojamas A. Vaitkevičius.

Visi „Carito“ Klaipėdos regiono globos namų gyventojams dovanoti vainikai praeis vienos dienos karantiną ir tik po to, pasak šių namų direktoriaus kun. Mindaugo Šlausto, bus išnešioti po globotinių kambarius.

„Jau sutarėm, kad personalas nuneš į kambarius tas gražiai supakuotas dėžutes. Atidarysim jas matant žmonėms, kad jie pajustų staigmenos jausmą. Ačiū Klaipėdos universiteto bendruomenei, kad Advento dieną turėsime daugiau džiaugsmo ir šviesos“, – už dovanas dėkojo kunigas.

Keletą siuntinių KU bendruomenės pasiuntiniai pristatė į vienišų senjorų namus. Jie adresatams keliavo ir per duris, ir per langus. Saugiai dovaną priėmusi p. Cezarija džiaugėsi: „Buvau laiminga, jūs padarėt mane dar laimingesne“.


  Miesto straipsnių vidus

  2020-11-27

  Vienas komentaras apie “Klaipėdos universiteto pasiuntiniai vienišiems senjorams išdalijo džiaugsmo siuntinį”

  1. AvatarMiestietis (IP: 88.118.162.232)

   Puikus pavyzdys sutinkant Didžiąsias Metų šventes.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt