P0

Kultūra

Muzikinio teatro vadovei – Kultūros ministerijos apdovanojimas (5)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-11-27


Laikinai einantis kultūros ministro pareigas Mindaugas Kvietkauskas trims Lietuvos kultūrai ir menui nusipelniusiems žmonėms penktadienį įteikė aukščiausius Kultūros ministerijos skiriamus apdovanojimus – garbės ženklus „Nešk savo šviesą ir tikėk“. 

Kartu su dar dviem apdovanotaisiais garbės ženklas už aktyvią kultūrinę bei kūrybinę veiklą įteiktas Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro vadovei Laimai Vilimienei.

Kultūros ministerijos nuotr.

„Šiandien šie išskirtiniai ženklai įteikiami ypatingomis aplinkybėmis, kai laikmetis reikalauja stiprybės. Kultūros žmonės jos savyje rado, sugebėjo susitelkti. Vertinu jus kaip tokios puikios laikysenos pavyzdžius, todėl kartu noriu padėkoti visai kultūros bendruomenei, kuriai atstovaujate“, – ministerijos pranešime cituojamas M. Kvietkauskas.

L. Vilimienė įvertinta už energiją ir kūrybingumą vadovaujant Klaipėdos valstybiniam muzikiniam teatrui, kuris nepaisant to, kad yra rekonstruojamas, kuria aukšto lygio europinio lygio pastatymus, tokius kaip Klaipėdos elinge atlikta Richardo Wagnerio opera „Skrajojantis olandas“.

Kultūros ministerijos garbės ženklas „Nešk savo šviesą ir tikėk“ taip pat įteiktas paveldosaugininkui Rolandui Januliui ir Lietuvos kultūros tarybos pirmininkei Dainai Urbanavičienei.

Šis garbės ženklas skiriamas Lietuvos Respublikos ir užsienio valstybių piliečiams už dešimties pastarųjų metų veiklą kultūros ir meno srityje.


  2020-11-27

  5 komentarai “Muzikinio teatro vadovei – Kultūros ministerijos apdovanojimas”

  1. AvatarDarbuotoja (IP: 78.57.193.166)

   Sveikiname mūsų teatro vadovę su tokiu garbingu apdovanojimu. Teatro rodomų operų, baletų kokybė tikrai pakilo. Kolektyvas labai daug dirba stengdamaisi įgyvendinti nelengvą programą. Tikimės, kad visų pastangų dėka, Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras užims garbingą vietą po Lietuvos kultūros saule.

  2. AvatarMemelis (IP: 82.135.211.202)

   Kūrybingumas, bent jau žiūrint iš šalies, tėra Sakalausko įdirbio inercija, maksimum gero kurso palaikymas.
   Vilimienės nuopelnai labiau biurokratinėje plotmėje, organizacinėje tvarkoje.

  3. AvatarKarolis (IP: 86.100.23.52)

   Paplokite klaipėdiečiai, tai automobilių stovėjimo vietos reikalauja Muzikinio teatro vadovė, kuriems vietos tėra Nepriklausomybės aikštėje

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt