Nebereikalingi universiteto pastatai: domisi, bet neperka

Svarbu, Švietimas
Avatar photoMartynas Vainorius
2020-11-27

Klaipėdos universitetui toliau nesiseka parduoti trijų nebenaudojamų nekilnojamojo turto objektų. Eilinis aukštosios mokyklos surengtas aukcionas ir vėl neįvyko – nebuvo nė vieno užsiregistravusio į aukcionus, kurių metu pradinės kainos buvo tokios pat, kaip ir skelbtame prieš porą savaičių.

Už buvusį Socialinių mokslo fakulteto pastatų kompleksą Minijos g. 153 (du 1984 m. pastatytus statinius, kurių bendras plotas siekia daugiau nei 5500 kv. m), universitetas vėl norėjo gauti mažiausiai 1,7388 mln. eurų. Ankstesniame nesėkmingame aukcione komplekso kaina siekė 1,932 mln. eurų.

Buvęs Socialinių mokslų fakultetas. Martyno Vainoriaus nuotr.

Malūnininkų g. bendrabutis su garažu bandytas parduoti už 1,505 mln. eurų (anksčiau pradinė kaina siekė 1,3545 mln. eurų).

O už buvusį Tęstinių studijų instituto pastatą Sportininkų gatvėje, kuriame miesto savivaldybė svarstė įkurti Jūrų kadetų mokyklą, dabar buvo tikimasi gauti mažiausiai 1,9143 mln. eurų (ankstesnė pradinė kaina buvo 2,127 mln. eurų).

Pasak Klaipėdos universiteto atstovės spaudai Dalios Grikšaitės, besidominčių parduodamai objektais buvo, bet nė vienas neužsiregistravo aukcione.

Speciali komisija dabar kreipėsi į universiteto tarybą, siūlydama mažinti parduodamų objektų kainą. Jeigu  tarybos nariai tokiam siūlymui pritartų, universitetas su prašymu mažinti kainą kreiptųsi į Švietimo, mokslo ir sporto ministeriją.

Pačiuose pirmuosiuose aukcionuose Socialinių mokslo fakulteto pastatų kompleksas buvo pardavinėjamas už 2,5 mln. Eur, bendrabutis – už 1,8 mln. Eur, o pastatas Sportininkų gatvėje – 2,4 mln. Eur.

Žymos: |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Svarbu, Verslas

Vietoj universiteto pastato - prekyba ir butai

Klaipėdos universiteto pastatų kompleksą Minijos g. 153, parduotą už 1,73 mln. eurų, šiuo metu dalimis valdo keletas savininkų. Anksčiau viena ...
2024-05-23
Skaityti daugiau

Sveikata

Klaipėdos universitete - tradicinė vydūniška konferencija

Kaip ir kiekvieną pavasarį, Klaipėdos universiteto (KU) Sveikatos mokslų fakultetas kartu su Vydūno draugija rengia konferenciją „Į sveiką gyvenseną ir ...
2024-03-21
Skaityti daugiau

Švietimas

„Vėtrungės“ gimnazijoje - unikali paroda

Minint Pasaulinę žemės dieną, trečiadienį Klaipėdos „Vėtrungės“ gimnazijoje pristatyta Klaipėdos universiteto (KU) Jūros tyrimų instituto parengta paroda „Pažintis su nematoma ...
2024-03-20
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This