P0

Uostas ir jūra

Laivas „Darius“ atpigo daugiau nei tris kartus (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-11-28


Turto bankas paskelbė bene jau dešimtą Žuvininkystės tarnybai priklausiusio laivo „Darius“ pardavimo aukcioną. Laivo nepavyksta parduoti nuo praėjusių metų gegužės.

Turto banko nuotr.

Jo pradinė kaina dabar sumažinta gana drastiškai – nuo 89 200 Eur paskutinio aukciono metu iki 65 100 Eur. Pernai gegužę jį buvo bandoma parduoti už mažiausiai 215,7 tūkst. eurų.

Šis žvejybinis laivas anksčiau buvo naudojamas moksliniais tikslais ir juo buvo atliekami tyrimai jūroje. Ruošiant laivą pardavimui, iš jo išmontuota mokslinė įranga, tad teigiama, jog jis vėl tinkamas atlikti savo pirminę paskirtį – gaudyti žuvis.

1993 m. Rusijoje pagaminto laivo ilgis yra 23,06 metro, plotis 6,8 metro, borto aukštis 3,3 metro. Laive įmontuotas 1997 m. gamybos, 331 kW galios variklis, pagamintas Danijoje. Laivas parduodamas be įrangos. Jis šiuo metu neturi galiojančio Saugaus plaukiojimo liudijimo bei leidimo plaukioti su Lietuvos valstybės vėliava.


  2020-11-28

  Vienas komentaras apie “Laivas „Darius“ atpigo daugiau nei tris kartus”

  1. Tegu stato šalia Sūduvio. Dangė puiki vieta visokiems nebereikalingiems laužams.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt