P0

Verslas

Į atnaujintą Senojo turgaus halę jau keliasi ir prekyba vaisiais bei daržovėmis

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-11-30


Senasis turgus praneša, kad nuo gruodžio 2 d. į visiškai atnaujintą halę persikels prekyba vaisiais ir daržovėmis. O vėliau čia jau vyks ir prekyba žuvimi.

Iki šiol halėje buvo prekiaujama mėsos produktais, gėlėmis, konditerija, o prekiautojai vaisiais ir daržovėmis per žiemą šalo halės prieigose.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Halė atnaujinta per mažiau nei 6 mėnesius. Investicijos į halę atsiėjo apie 90 tūkst. eurų, šias lėšas įmonė buvo sukaupusi.

„Ir toliau dirbsime, kad ir prekeiviai, ir pirkėjai turgavietėje jaustųsi patogiai, kad jiems būtų čia malonu, norėtųsi ir vėl užsukti. Siekiame, kad turguje klaipėdiečiai ir miesto svečiai galėtų rasti visko, ko tik gali prireikti. Jaučiame, kad didėja prekybininkų susidomėjimas galimybe prekiauti Senajame turguje, čia vystyti smulkųjį verslą“, – pranešime cituojamas laikinasis Senojo turgaus direktorius Viačeslavas Karmanovas.

„Mūsų senamiestis yra mažas, jaukus, jame turi būti turgus, kuriame žmonės norėtų lankytis, ateitų čia ne tik apsipirkti, bet ir pabendrauti, maloniai praleisti laiko, gal ne tik kažką įsigyti, bet ir parduoti – toks turgus yra mūsų siekiamybė“, – teigia turgų valdančios Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Neniškis.


  2020-11-30

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt