P0

Fotoreportažai, Miestas, Svarbu

Po parką – su traktoriais (5)

Martynas Vainorius

Martynas Vainorius
2020-11-30


Pirmadienį popiet „Atvira Klaipėda” sulaukė skaitytojo skambučio – žmogus piktinosi, kad lapus grėbiantys darbininkai niokoja Skulptūrų parką.

Žurnalistui nuvykus į parką pamatyti vaizdai tikrai nedžiugino. Po medžiais buvo palikti ne tik bendrovės „Klaipėdos želdiniai” automobiliai, bet ir sukiojosi du traktoriai, į kurių kaušus darbininkai krovė lapus. Parke netrūko technikos išmaurotų vietų.

„Klaipėdos želdinių” vadovas Gediminas Valašinas tikino, kad traktoriai buvo pasitelkti todėl, kad darbai būtų atlikti greičiau. Esą iš ryto buvo pašalę, vietoje apsižiūrėta, kad darbai žalos neturėtų padaryti.

G. Valašinas patikino, kad bendrovė sutvarkys visas technikos suniokotas parko vietas, kartu sakė, jog iškart po žurnalisto skambučio duosiantis nurodymą nebedirbti su sunkiąja technika.

Bendrovės vadovas taip pat atsiprašė miestiečių už sudarytus nepatogumus.


  2020-11-30

  5 komentarai “Po parką – su traktoriais”

  1. AvatarKlaipėdietė (IP: 86.100.146.221)

   UAB “Klaipėdos želdinių” traktoriai riaumoja ir Debreceno parkelyje prie Bendruomenės namų, kai kur jau šaligatvių neliko, tik didžiulės sunkiasvorių traktorių provėžos. Toks jausmas, kad rudeninius lapus išveža ne Klaipėdos želdiniai, o Klaipėdos želdinių naikintojai.

  2. Avatar2 Reklama (IP: 78.57.239.28)

   Ten ir yra kapinės, realiai ir važinėjo po kapus.

  3. AvatarNuomonė (IP: 78.63.37.48)

   Kaip čia buvo , kad karaliukas Valašinas ant trijų raidžių nepasiuntė (sakau iš patirties). Beje, trinkelės klotos pėstiesiems vaikščioti, o ne sunkiasvoriu transportu važiuoti. Aišku, draugei (tovarišč) Šakalienei tai bus proga naujas trinkeles kloti.

  4. Avatar"Darbas" (IP: 78.62.147.40)

   Kaip pasikeitė tas Gediminas Valašinas, o juk buvo toks padorus, tikras želdinių puoselėtojas? Panašiai viskas vyksta ir UAB Klaipėdos želdiniai tvarkantis Trinyčių- Malūno parke. Nesmagu žiūrėti, kaip atmestinai kas rytą neva tvarkyti parko šiukšlių atvyksta mašina su trimis darbuotojais. Darbas tik ikituojams, nes šiukšles realiai renka vienas, o kiti du sėdi mašinoje ir šildosi, net neišlipdami…

  5. AvatarReklama (IP: 88.119.156.187)

   gerai, kad kapinių gal dar G. Valašinas neprižiūri nes tuoj paaiškins, kad darbus atlikti greičiau ir važinėjant traktoriumi po kapus darbai žalos numirėliams nepadarys ir ekonomiška ekonomika svarbiausia. Didelio čia daikto, paims dar iš karalienės I.Šakalienės vieną kitą desetką tūkstančių ir moterėlės su grėbliukais pavasarį patvarkys. O gal nereiks, vis vien bus žadėta rekonstrukcija. Pirkite, sodinkime mieste Japan sodus iš “Megaplant” Holandsakūrom ir valašintraktoriai viską ekonomiškai brangiai sutvarkys. Kietas gamtininkas -žino kiek per naktį gruntas sušąla, važiuoja į objektą rytais pažiūrėti. Savivaldybės pažiba.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt