P0

Sveikata

Prasidėjo registracija delfinų terapijai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-12-01


Antradienį Lietuvos jūrų muziejus pradeda registraciją į delfinų terapijos užsiėmimus 2021 metams.

N. Girdvainienės nuotrauka

Lietuvos jūrų muziejaus Delfinų terapijos skyrius organizuoja individualius ir grupinius bendravimo su delfinais užsiėmimus, skirtus žmonėms su fizine, protine negalia, sergantiems neurologinėmis ligomis, patyrusiems psichoemocines traumas. Teigiama, kad ši programa padeda žmonėms geriau jaustis, gerina pažinimo ir socializacijos įgūdžius. Kartu pabrėžiama, jog svarbu suprasti, kad bendravimo su delfinais užsiėmimai nėra gydymo alternatyva, ji negali pakeisti tradicinės medicinos paslaugų, tačiau visuomet turi teigiamą poveikį.

Dėl labai didelės gausos besikreipiančiųjų, anketas registruotu paštu prašoma siųsti iki gruodžio 7 dienos (imtinai), anketos su vėlesniu pašto spaudu priimamos nebus.

Anketą pildymui galite rasti čia.

Lietuvos jūrų muziejuje bendravimo su delfinais užsiėmimai buvo pradėti rengti 2002 metais. Delfinų terapijos skyrius įkurtas 2015 metais, siekiant pagerinti gyvūnų, esančių žmogaus priežiūroje, gerovės aspektus ir įkurti holistinį pagalbos centrą žmonėms su negalia. Taip pat šiame centre plėtojami moksliniai tyrinėjimai gerovės, sąmoningo pasirinkimo ir elgsenos srityse.


  2020-12-01

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt