P0

Kriminalai ir nelaimės

Baudžiamosios bylos nagrinėjimas iš teismo persikėlė į universitetą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-12-02


Klaipėdos apygardos teismas dėl COVID-19 plitimo grėsmės ir didelio proceso dalyvių skaičiaus nusikalstamos organizuotos grupės baudžiamosios bylos nagrinėjimą skelbia trečiadienį tęsęs Klaipėdos universiteto patalpose. 

„Atsižvelgęs į sveikatos specialistų rekomendacijas, į tai, kad teismo patalpose nėra galimybės saugiai nagrinėti tokios apimties bylą, o byloje būtina spręsti ir neatidėliotinus suėmimo klausimus, teismas, bendradarbiaudamas su Klaipėdos universitetu, baudžiamąją bylą gruodžio mėn. vyksiančiuose teisiamuosiuose posėdžiuose nagrinės Klaipėdos universiteto patalpose”, – rašoma teismo pranešime spaudai.

Jame taip pat teigiama, jog taip bus užtikrinta galimybė saugiai byloje dalyvauti ne tik proceso dalyviams, bet ir bylos nagrinėjimą stebėti ja besidomintiems asmenims.

Byloje teisiamieji posėdžiai paskirti iki 2021 m. kovo mėn., bylos medžiagą sudaro 59 tomai, joje kaltinimai dėl įvairių nusikalstamų veikų pareikšti 6 asmenims, 2 iš jų – Latvijos piliečiai.

Skelbiama, jog sklandžiai organizuoti teismo posėdžius Klaipėdos apygardos teismui padėjo Lietuvos policijos pareigūnai.

Teismas atkreipia dėmesį, kad dėl COVID-19 situacijos šalyje asmenims, kuriems dalyvavimas teismo posėdyje nėra privalomas, rekomenduotina į teismo posėdžius nevykti.


  2020-12-02

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt